Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.

PAVELDĖJIMO ABC
Jūsų turto tęstinumo pagrindas

Per 30 pokyčių kupinų nepriklausomybės metų nepasikeitė tik visus investuotojus siejanti pareiga – pasirūpinti savo šeima, verslu ar bendruomene. Nepaisant to, net ir besikeičiant turtą valandčiom kartom, turto tęstinumo temos, atrodo, vis dar yra tabu. Stebėdami rinkos neapibrėžtumą bei geros praktikos trūkumą gerovės valdymo specialistai

„Orion Wealth“ ryžtasi projektui simboliniu pavadinimu – „Paveldėjimo ABC“. Noras šviesti visuomenę bei padėti kiekvienam investuotojui pasiekti savo turtui iškeltus išskirtinius tikslus – šio projekto tikslas. Tegul Jūsų turtas tarnauja Jums ne tik šiandien, bet ir ateityje.

tik 30%
Tik 30% šeimos verslų pasaulyje pasiekia antrąją kartą, 12% - trečiają, ir, deja, tik 3% - ketvirtąją
5 metai
5 metai – per tiek metų vidutiniškai išsvaistomas prastai arba visai nesuplanuotas paveldėtas turtas
tik 17%
Tik 17% šeimos verslų pasaulyje turi gerai iškomunikuotą bei atsakingai parinktą verslo perleidimo planą
50%
Daugiau nei 50% populiacijos neturi jokio turto perleidimo plano.
2x
2x – Lietuvoje dvigubai daugiau testamentų registruoja moterys, nei vyrai

Mūsų patirtis Jūsų turto tęstinumui

Ilgametė „Orion Wealth“ patirtis investicijų valdymo ir turto planavimo srityse, kartu su nepriklausomų partnerių patirtimi teisės bei mokesčių srityse leidžia lydėti Jus kiekviename paveldėjimo planavimo žingsnyje. Lankstus požiūris ir diversifikuota komanda užtikrina, jog kartu parinkti sprendimai visuomet atitiks Jūsų viziją – keičiantis norams, turtui ar net jį valdančiai kartai.

Paveldėjimo strategijos parinkimas
Teisinės bei mokestinės paveldėjimo būdų analizės
Turto valdymo strategijos paruošimas
Paveldėtojų paruošimas

Ekspertų komanda

Mindaugas Strėlis
Orion Wealth Vadovas
ms@orion.lt

Indrė Butkevičiūtė
Orion Wealth | Vyr. gerovės valdytoja
ib@orion.lt

Karolis Razukas
Orion Wealth | Projektų vadovas
kr@orion.lt

Tvaraus ir sėkmingo paveldėjimo planavimo paslaptis – finansinių bei teisinių žinių duetas. Gerovės planavimo lyderiai Lietuvoje „Orion Wealth“, pasitelkę nepriklausomų ekspertų bei vidinės komandos žinias, gali pasiūlyti ne tik personalizuotus sprendimus, bet ir nuoseklų strateginio paveldėjimo įgyvendinimą.

Kiekvienais metais organizuojamame tarptautinio finansų rinkų žurnalo “Euromoney” “Private Banking and Wealth Management“ tyrime „Orion“ apdovanotas net trijose kategorijose. „Orion“ nominuota kaip geriausia turto valdymo, išsaugojimo bei filantropinės veiklos kategorijose.