Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.

Kas nuspręs, kokia bus
Jūsų finansinė ateitis?


Ar žinojote?

Vidutiniškai moterys gyvena 6-8 metais ilgiau negu vyrai. Taigi, ir finansinių sankaupų ateičiai joms reikia planuoti daugiau.

Apie 85% moterų šeimoje rūpinasi kasdieniniais finansiniais reikalais (sąskaitų mokėjimai ir t.t.).1

Tačiau

58% porų ilgalaikius finansinius klausimus ir investavimo reikalus tvarko vyras.1

4%

Jau daugiau nei 26 metus investicinės įmonės „Orion Securities“ komanda padėdama žmonėms investuoti, negali likti abejinga faktui, kad moterys vis dar sudaro tik apie 4% visų investuotojų.

Moterys investuoja kitaip

Tyrimai rodo, jog vyrai labiau linkę į spekuliatyvų investavimą. Jiems patinka aukštesnės rizikos produktai, dažnu atveju sudarantys galimybę gauti galbūt didesnę grąžą.

Tuo tarpu moterys paprastai linkusios rinktis ilgesnį investavimo horizontą ir orentuojasi į bendrą ilgalaikę grąžą. Joms labiau rūpi suprasti visą galimą riziką ir turėti sprendimus susiklosčius nepalankioms aplinkybėms.

Dažnai žemos rizikos tolerancija yra naudinga ilgalaikėse investicijose. Todėl kalbant apie investicijų valdymą, moterys iš tikrųjų pralenkia vyrus.

Ar žinojote, kad paskaičiuota2, jog moterys per tris investavimo metus, pasiekia 0.81 proc. geresnę grąžą nei vyrai. Tad investuojant 30 metų, moterys termino pabaigoje pasiektų 25 proc. didesnį portfelį nei vyrai.

„Moterys vengdamos rizikuoti, klaidingai galvoja, kad investavimas ne joms. Dirbdama su moterimis, nuolatos edukuoju, kaip pasirinkti investicinius produktus, kad ilgainiui sukaupti norimą sumą. Taip pat matau, kad moterys galvodamos, jog „nemoka“ investuoti, per anksti užkerta kelią į savo finansinės gerovės augimą. Juk mes visi, kažkada darėme pirmą investiciją – ir tikrai reikėjo išlipti iš savo „komforto zonos“. Matant, kad po kelių investicijų moterų požiūris pasikeičia ir jos įgauna pasitikėjimą savimi, tikrai džiugina.“


Marija Gecaitė
Orion wealth | Gerovės valdytoja

Skatiname investuojančių moterų skaičiaus augimą Lietuvoje, nes tikime, jog tai naudinga, ne tik kiekvienai moteriai individualiai, bet ir visam Lietuvos ekonominiam vystymuisi.

Turite klausimų?

Konsultuojame gerovės valdymo, turto perleidimo, investicinio portfelio strategijos sudarymo ir portfelio valdymo klausimais

Susisiekite:

Marija Gecaitė | ORION WEALTH | Gerovės valdytoja
mg@orion.lt

Svarbu: Ši informacija yra informacinio pobūdžio ir tai nėra rekomendacija pirkti, parduoti ar atlikti bet kokius veiksmus su nurodytomis finansinėmis priemonėmis. Tai nėra kvietimas ar pasiūlymas pirkti ar parduoti finansines priemones ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindu ar dalimi.

1 https://www.ubs.com/global/en.html   |   2 šaltinis