Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.

Kas nuspręs, kokia bus
Jūsų finansinė ateitis?


Ar žinojote?

Vidutiniškai moterys gyvena 6-8 metais ilgiau negu vyrai. Taigi ir finansinių sankaupų ateičiai joms reikia planuoti daugiau.

Apie 85% moterų šeimoje rūpinasi kasdieniniais finansiniais reikalais (sąskaitų mokėjimais ir t.t.).1

Tačiau

58% porų ilgalaikius finansinius klausimus ir investavimo reikalus patiki spręsti vyrui.1

4%

Jau daugiau nei 28 metus investicinės įmonės „Orion Securities“ komanda, padėdama žmonėms investuoti, negali likti abejinga faktui, kad moterys vis dar sudaro tik apie 4% visų investuotojų.

Moterys investuoja kitaip

Tyrimai rodo, jog vyrai labiau linkę į spekuliatyvų investavimą. Jiems patinka aukštesnės rizikos produktai, dažnu atveju sudarantys galimybę gauti galbūt didesnę grąžą.

Tuo tarpu moterys paprastai linkusios rinktis ilgesnį investavimo horizontą ir orentuojasi į bendrą ilgalaikę grąžą. Joms labiau rūpi suprasti visą galimą riziką ir turėti išeitis susiklosčius nepalankioms aplinkybėms.

Dažnai žemos rizikos tolerancija yra naudinga ilgalaikėse investicijose. Todėl, kalbant apie investicijų valdymą, moterys iš tikrųjų pralenkia vyrus.

Ar žinojote, jog moterys per tris investavimo metus pasiekia 0.81% didesnę grąžą nei vyrai. Tad investuojant 30 metų, moterys termino pabaigoje pasiektų 25 proc. didesnį portfelį nei vyrai.

W Invest – uždaras invetsuojančių moterų klubas

 

Moterys moterims apie investavimą ir finansus. Kviečiame investuoti ir mokytis apie finansų valdymą uždarame klube. Daugiau apie klubą. Preliminarią investicinio klubo programą galite rasti čia.

„Moterys, vengdamos rizikuoti, klaidingai mano, kad investavimas yra ne joms. Dirbdama su moterimis aš jas nuolatos edukuoju, kaip pasirinkti investicinius produktus, kad ilgainiui sukauptų norimą sumą. Taip pat pastebiu, kad moterys, galvodamos, jog nemoka investuoti, per anksti užkerta kelią į savo finansinės gerovės augimą. Juk mes visi kažkada darėme pirmąją investiciją – tuomet tikrai reikėjo išlipti iš komforto zonos. Matydama, kaip po kelių investicijų moterų požiūris į investavimą keičiasi ir jos įgauna pasitikėjimo savimi,  tikrai džiaugiuosi.“


Indrė Butkevičiūtė
Orion Wealth | Vyr. gerovės valdytoja

Gaukite naujienas šia tema

Jokių brukalų, tik Jums naudinga informacija.
Palikdami savo el. paštą Jūs sutinkate gauti Orion marketingines naujienas ir informaciją.

Prašome palaukti...

Sveikiname sėkmingai užsiregistravus!

Skatiname investuojančių moterų skaičiaus augimą Lietuvoje, nes tikime, jog tai naudinga ne tik kiekvienai moteriai individualiai, bet ir visam Lietuvos ekonominiam vystymuisi.

Norite prisijungti prie „W Invest“ klubo ar turite klausimų? Parašykite mums.

Susisiekite:

Viktorija Valantiejūtė | „W Invest“ klubo kūrėja
winvest@orion.lt

Svarbu: Ši informacija yra informacinio pobūdžio ir tai nėra rekomendacija pirkti, parduoti ar atlikti bet kokius veiksmus su nurodytomis finansinėmis priemonėmis. Tai nėra kvietimas ar pasiūlymas pirkti ar parduoti finansines priemones ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindu ar dalimi.

1 https://www.ubs.com/global/en.html   |   2 šaltinis