Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.

Orion Ventures

„Orion Ventures“– rizikos kapitalo fondas, investuojantis į ankstyvosios stadijos startuolius, kurį 2021 m. įsteigė investicinės bankininkystės įmonė „Orion Securities. Vertindama startuolius „Orion Ventures“ komanda remiasi virš 30 veiklos metų sukaupta įmonių finansų ir investavimo patirtimi. Patyrusi komanda kruopščiai įvertina visus įmonės rodiklius, skiria laiko rinkos analizei ir gilinasi į startuolio planus, o investavusi neretai įsitraukia į įmonės veiklą, kaip konsultantas veiklos plėtros ar kapitalo pritraukimo srityse. Mes nuolatos ieškome ambicingų komandų ir įmonių bendradarbiauti.

Mūsų investicinis portfelis

Astrolight

Kosmoso ir kibernetinio saugumo įmonė, įsteigta Lietuvoje, kurianti naują, žymiai saugesnę ir spartesnę ryšio priemonę.


Vectiopep

Biotechnologijų bendrovė iš Estijos, sukūrusi terapinio mRNA transportavimo į pacientus technologiją, leidžiančią naudoti imunoterapiją nauju būdu gydant vėžį.


Eyevi Technologies

Estiška dirbtinio intelekto technologijų įmonė, padedanti inžinieriams vykdyti kelių tinklo patikrinimą greičiau ir ekonomiškiau.


Inbalance grid

Išmaniųjų elektrinių automobilių įkrovimo stotelių tinklo vystytojas, veikiantis Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje.


Leya Ai

Dirbtiniu intelektu paremta kalbos mokymosi platforma, personalizuotų pamokų dėka leidžianti išmokti anglų kalbą iki profesinio lygmens.


More Mins

Lietuvių įsteigtas virtualaus ryšio operatorius, teikiantis pigias tarptautinio ryšio paslaugas visame pasaulyje.


Leafood

Tvarus naujos kartos vertikalus žalumynų ūkis, užtikrinantis pastovų Lietuvoje užaugintų žalumynų tiekimą.


Esate startuolis ir ieškote finansavimo?

Mes nuolatos ieškome naujų ir perspektyvių startuolių. Kviečiame atsiųsti savo prisitatymą ir mes su Jumis susisieksime.

  Kuri tema domina*

  Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami siekiant sureaguoti į Jūsų kreipimąsi.

  Organizacijos, kurioms priklausome

  LitBan

  Esame Lietuvos verslo angelų tinklo nariai, aktyviai dalyvaujame susitikimuose ir ieškome naujų ir perspektyvių Lietuvos startuolių.


  EstBan

  Estijos verslo angelų tinklas atveria mums galimybę susipažinti su perspektyviais Estijos startuoliais. Dėka šio tinklo jau atlikome kelias investicijas šioje šalyje.


  Vertiname bei investuojame į ankstyvos stadijos startuolius bei galime pritraukti reikiamą kapitalą iš kitų investuotojų.

  Susisiekite:

  Matas Jakubėlis | „Orion Ventures“ vadovas
  mj@orion.lt