Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.




Q3: pagrindinių pasaulio įmonių finansinių rezultatų apžvalga

Prabėgo dar vienas ketvirtinių rezultatų skelbimo sezonas. Iki lapkričio pabaigos beveik visos „S&P 500“ indeksui priklausančios įmonės paskelbė savo 2023 m. trečiojo ketvirčio rezultatus.

Paskelbti S&P500 indeksui priklausančių įmonių ketvirtiniai rezultatai investuotojų neišgąsdino. Nors 2024 m. šiuo metu asocijuojami su tikėtina recesija (Volstryto analitikai duoda apie 50 % tikimybę), dauguma įmonių per ketvirtinių rezultatų pristatymus neužsiminė apie ekonominį nuosmukį. Atvirkščiai, tik kiek daugiau nei 50 iš 500 S&P 500 indeksui priklausančių įmonių užsiminė apie recesiją, o tai yra žemiau 5–erių ir 10–ies metų vidurkių.

Svarbu atkreipti dėmesį, jog remiantis „Factset“ duomenimis S&P500 indeksui priklausančios įmonės pranešusios apie geresnius nei tikėtasi rezultatus vidutiniškai kilo 0,8 %, kai tuo tarpu įmonės, fiksavusios prastesnius nei prognozuota trečiojo ketvirčio finansinius rezultatus, krito 5,2 % – toks susitraukimas po neigiamų finansinių rezultatų buvo gerokai didesnis nei 5–erių metų -2,3 % vidurkis. Taigi, artėjanti 2023 m. pabaiga ir santykinai aukštą recesijos riziką turintys 2024 m. palaiko įtampą investuotojų tarpe, o bendrovės nepateisinančios rinkos lūkesčių yra gerokai stipriau išparduodamos investuotojų tarpe negu praėjusiais ketvirčiais.

Kaip ir kiekvieną ketvirtį „Orion Securities“ pateikia pagrindinių ir didžiausių pasaulio įmonių finansinių rezultatų apžvalgą ir įžvalgas.

Informacinių technologijų sektorius

„Apple“ (AAPL)

Pagrindinei akcijų rinkos žaidėjai pranešus trečiojo ketvirčio rezultatus investuotojai sureagavo neigiamai ir įmonės akcijų kaina traukėsi. Nors įmonės pelnas akcijai siekė 1,46 $ ir viršijo rinkos lūkesčius (1,39 $), tačiau pajamos buvo 89,49 mlrd. $ ir nuo praeitų metų susitraukė apie 0,7 %. Reikėtų pabrėžti, kad ketvirtą ketvirtį iš eilės kritę „Apple“ pardavimai fiksavo užsitęsusį nuosmukį – tai yra ilgiausiai trunkantis pardavimų susitraukimas nuo 2001 m. Be to, investuotojus neramina iki 15 mlrd. $ kritę pardavimai Kinijoje, kuomet rinka tikėjosi 17 mlrd. $. Vis dėlto, įmonės CEO T. Cook spaudos konferencijos metu minėjo, kad ilguoju laikotarpiu tikisi atsigaunančių pardavimų Kinijos rinkoje. Remiantis naujausiais duomenimis, analitikai „Apple“ akcijos kainą 12 mėn. laikotarpyje nepaisant visų šalutinių rizikų mato ties 197 $ kainos lygiu. Nuo metų pradžios „Apple“ akcijų kaina kilo apie 46 %.

„Microsoft“ (MSFT)

„Magnificent Seven“ didžiųjų įmonių septynetui priklausanti bendrovė „Microsoft“ priešingai nei „Apple“ džiugino investuotojus savo trečiojo ketvirčio rezultatais. Po rezultatų paskelbimo įmonės akcijos kaina sėkmingai kilo 3-4 %, o analitikai įvertino, jog akcijos potenciali kaina siekia 400 $. Rinką džiugino net 12,8 % išaugusios „Microsoft“ pajamos per metus, be to, prie pozityvaus sentimento stipriai prisidėjo „Azure“ debesų kompiuterijos paslaugų sugeneruotos pajamos. Šiuo metu „Microsoft“ įmonė išsiskiria iš konkurentų ne tik augančiais finansiniais rodikliais, bet ir sėkmingo dirbtinio intelekto integravimu įmonės procesuose ir naujomis su DI susijusiomis siūlomomis paslaugomis. Nuo metų pradžios „Microsoft“ akcijų kaina išaugo apie 55 %.

„Nvidia“ (NVDA)

„Buy the rumour, sell the news“ – taip investuotojai pasitiko ketvirtinius „NVIDIA“ rezultatus. Dar per šiuos metus bendrovės akcijos kainai užkilus daugiau nei 220 %, investuotojai atidžiai stebėjo kuo šį kartą nustebins „NVIDIA“. Deja, bet po rezultatų paskelbimo rinkai kilo daugiau klausimų negu atsakymų. Nors įmonės pelnas tenkantis vienai akcijai siekė 4,02 $ (prognozuota 3,39 $), o pajamos nuo praėjusių metų išaugo 205,60 %, pirma rinkos reakcija buvo neigiama ir „NVIDIA“ akcijos kaina krito apie 2 %. Investuotojai kritiškai įvertino „NVIDIA“ pranešimą apie kylančią mažėjančių pardavimų Kinijoje riziką dėl eksporto apribojimų. Būtent užsakymai iš Kinijos stabiliai sudaro apie 20-25 % duomenų centro pardavimų pajamų. Vis dėlto, kompanijos prognozuojamas pajamų augimas iki 20 mlrd. $ padėjo išlaikyti „NVIDIA“ akcijos kainą arti visų laikų aukštumų.

Komunikacijos paslaugų sektorius

„Meta Platforms Inc“ (META)

Bendrovė pademonstravo 7 % metinį aktyvių vartotojų skaičiaus ir 23 % pajamų augimą. Reklaminių skelbimų parodymų skaičius padidėjo 31 %, tačiau vidutinė reklamos kaina sumažėjo 6 %. Bendrovė sumažino darbuotojų skaičių 24 % lyginant su praėjusiais metais. Pelnas tenkantis vienai akcijai siekė 4,39 $ ir viršijo analitikų lūkesčius net 0,75 $, o 34,15 mlrd. $ vertės pajamos taip pat buvo didesnės nei 33,57 mlrd. $ rinkos prognozė. Projektuojama, kad šių metų ketvirtojo ketvirčio bendrosios pajamos sieks nuo 36,5 iki 40 mlrd. $. 2023 m. tikimasi sumažinti išlaidas iki 87-89 mlrd. $, įskaitant apie 3,5 mlrd. $ restruktūrizavimo sąnaudas. Be to, tikimasi, kad „Reality Labs“ veiklos nuostoliai 2023 m. tik išaugs. M. Zuckerberg džiaugėsi pažanga dirbtinio intelekto ir maišytos realybės srityse, įskaitant naujų produktų, tokių kaip „Quest 3“, „Ray-Ban Meta“ išmaniųjų akinių ir „AI Studio“ DI programinės įrangos skirtos verslui, pristatymu. Nuo metų pradžios „Meta“ akcijų kaina augo apie 168 %.

„Alphabet Inc“ (GOOG)

Įmonės pelnas tenkantis vienai akcijai siekė 1,55 $ ir viršijo prognozes 0,10 $. Pajamos taip pat teigiamai nustebino – užfiksuotos 76,69 mlrd. $ vertės pardavimų pajamos, kai buvo tikimasi 75,98 mlrd. $. „Alphabet“ pajamos augo 11 % lyginant su tuo pačiu laikotarpiu praeitais metais. Šis augimas buvo pagrįstas reikšminga pažanga operacinės paieškos sistemos, „YouTube“ bei „Google Cloud“ segmentuose. Bendrovės veiklos pajamos per metus išaugo nuo 17,1 iki 21,3 mlrd. $. Grynosios pajamos taip pat reikšmingai didėjo nuo 13,9 mlrd. iki 19,7 mlrd. $. „Google“ paslaugos, įskaitant reklamos skelbimus, „Android“, „Chrome“, techninę įrangą, „Google Maps“, „Google Play“, operacinę paiešką ir „YouTube“, uždirbo 67,9 mlrd. „Google Cloud“ – 8,4 mlrd., o iš kitų paslaugų gauta apie 297 mln. $ pajamų. „Alphabet“ akcijų kaina per 2023 m. kilo apie 54 %.

„Netflix Inc.“ (NFLX)

„Netflix“ pritraukė žymiai daugiau naujų mokamų prenumeratų nei tikėtasi – naujų vartotojų kiekis siekė 8,76 mln., kai prognozė buvo vos 5,49 mln. Įmonės pelnas vienai akcijai siekė 3,73 $, o pajamos 8,54 mlrd. $, kurios reikšmingai pralenkė praeitų metų to paties laikotarpio finansinius rezultatus, kuomet pelnas tenkantis vienai akcijai buvo 3,10 $, o pajamos 7,93 mlrd. $ – tai reiškia 20,3 % pelno ir 7,7 % pajamų metinį augimą. „Netflix“ ketvirtąjį ketvirtį prognozuoja 8,69 mlrd. $ pajamas ir 2,15 $ pelną vienai akcijai. Be to, bendrovė padidino visų 2023 fiskalinių metų veiklos maržos prognozę iki 20 %. Kompanija siekia tolesnio augimo išnaudojant tris pagrindines sritis – gerinant apmokamą dalinimąsi, didinant kainas ir stiprinant pajamas iš reklamos. „Netflix“ akcijų kaina nuo metų pradžios kilo apie 61 %.

Nebūtinojo vartojimo prekių sektorius

„Amazon“ (AMZN)

Tarptautinė technologijų ir mažmeninės prekybos bendrovė „Amazon“, daugiausiai dėmesio skirianti elektroninei prekybai bei debesų kompiuterijai, viršijo analitikų lūkesčius dar vieną ketvirtį. Pelnas tenkantis vienai akcijai (0,94 $) buvo net 56 % didesnis nei tikėjosi analitikai (0,60 $), o metinės 143,1 mlrd. $ pajamos padidėjo 12,6 % ir taip pat viršijo 141,6 mlrd. $ rinkos prognozes. Šiaurės Amerikos segmento pardavimai augo 11 % per metus ir sudarė daugiau nei 61 % visų bendrovės pajamų, t.y. 87,9 mlrd. $. Tarptautinio segmento pardavimai per metus augo 16 % iki 32,1 mlrd. $, tačiau atmetus valiutų kurso pokyčius prieaugis siekė tik 11 %. „AWS“ pardavimai per metus padidėjo 12 % iki 23,1 mlrd. $. „Amazon“ akcijų kaina po rezultatų paskelbimo pakilo daugiau nei 6 %, o nuo metų pradžios fiksuoja didesnį nei 71 % prieaugį.

„Tesla“ (TSLA)

Žinomiausio elektrinių transporto priemonių gamintojo „Tesla“ ketvirtiniai rezultatai šį ketvirtį nuvylė investuotojus – 0,66 $ pelnas tenkantis vienai akcijai buvo beveik 10 % mažesnis nei prognozavo analitikai (0,73 $). Pajamos siekė 23,4 mlrd. $ ir nepateisino analitikų lūkesčių (24,32 mlrd. $) nepaisant per metus užfiksuoto 8,9 % pajamų prieaugio. Įmonės kapitalo išlaidos per ketvirtį išaugo apie 400 mln. $, o grynieji pinigų srautai per ketvirtį sumažėjo iki 848 mln. $ nuo praeitą ketvirtį buvusio 1 mlrd. $ lygio. „Tesla“ per trečiąjį ketvirtį pagamino daugiau nei 430 tūkst. automobilių, o pristatė apie 435 tūkst. Tokie rezultatai žymėjo susitraukimą, kadangi praėjusį ketvirtį pristatymų kiekis siekė apie 466 tūkst.: gamintojas teigia, kad nuoseklų apimčių mažėjimą lėmė planuotos prastovos dėl gamyklų atnaujinimo darbų. Bendrovės veiklos marža siekė 7,6 %, kuomet praėjusį ketvirtį buvo 9,6 %, o prieš metus 17,2 %. Po rezultatų paskelbimo „Tesla“ akcijų kaina krito beveik 10 %, o nuo metų pradžios įmonė fiksuoja didesnį nei 97 % prieaugį.

„Target“ (TGT)

JAV mažmeninės prekybos tinklas „Target“ viršijo rinkos prognozes – 2,10 $ pelnas tenkantis vienai akcijai buvo net 43 % didesnis nei tikėjosi analitikai (1,47 $). Pajamos, nors per metus ir sumažėjo 4,2 %, viršijo lūkesčius net 160 mln. $ ir siekė 25,4 mlrd. $. Bendrovė pranešė, kad palyginamieji pardavimai per ketvirtį sumažėjo 4,9 %, kai prognozuojamas buvo 5,2 % kritimas – nuosmukį kompensavo nuolatinis augimas grožio prekių kategorijoje bei 8 % padidėjusios „Same Day Services“ paslaugų apimtys. Veiklos marža per metus pakilo nuo 3,9 % iki 5,2 %, o tai lėmė mažesni nukainojimai, susitraukusios krovinių gabenimo, tiekimo grandinės, skaitmeninio vykdymo ir kitos su atsargomis susijusios sąnaudos. Tokios naujienos buvo teigiamai įvertintos investuotojų ir po rezultatų skelbimo „Target“ akcijų kaina pašoko beveik 18 %. Tiesa, nuo metų pradžios „Target“ fiksuoja 13 % nuosmukį.

Nekilnojamojo turto sektorius

„Rithm Capital Corporation“ (RITM) ir „Realty Income Corp.“ (O)

NT turto valdytojui „Rithm Capital“ paskelbus trečiojo ketvirčio rezultatus pelnas vienai akcijai siekė 0,58 $ ir viršijo prognozes net 0,19 $. Pajamos taip pat viršijo lūkesčius: fiksuotos 1,09 mlrd. $ pajamos, kuomet rinka tikėjosi 923 mln. $. Bendrovės pajamos didėjo 19 % lyginant su tuo pačiu praeitų metų laikotarpiu. Buvo pranešta, kad vienos paprastosios akcijos buhalterinė vertė yra 12,32 $. Palyginimui, akcijos kaina šiuo metu siekia 10,2 $ ir nuo metų pradžios jau yra paaugusi apie 23,5 %.

Tuo tarpu „Realty Income“, nekilnojamojo turto bendrovės, generuojančios patikimus mėnesinius dividendus iš nuoseklaus ir nuspėjamo pinigų srauto, pelnas akcijai siekė 0,33 $, kai prognozuota buvo 0,32 $. Tai buvo 66,3 % mažesnis pelnas nei tuo pačiu laikotarpiu praeitais metais. Vis tik kompanijos pajamos lyginant su 2022 m. trečiuoju ketvirčiu augo 24,2 % ir siekė 1,04 mlrd. $ bei viršijo 999 mln. $ analitikų prognozes. Be to, tokie bendrovės rodikliai kaip koreguotos operacijų lėšos (AFFO) ir normalizuotos operacijų lėšos (FFO) atitinkamai sudarė 1,02 $ ir 1,04 $. Bendrovės akcijų kaina nuo šių metų pradžios susitraukė apie 15,6 %.

 

Finansų sektorius

„Berkshire Hathaway“ (BRK.B)

Teigiamus rezultatus paskelbė JAV konglomeratas „Berkshire Hathaway“ – 4,96 $ pelnas tenkantis vienai akcijai 14 % didesnis nei tikėjosi rinka (4,36 $), tuo tarpu pajamos augo iki 10,8 mlrd. $, kai praėjusį ketvirtį šis rodiklis siekė 10 mlrd. $, o prieš metus pajamos laikėsi ties 7 mlrd. $. Per trečiąjį ketvirtį „Berkshire“ supirko savų akcijų už 1,1 mlrd. $, kuomet praėjusį ketvirtį šis skaičius siekė 1,4 mlrd. $ – per šiuos metus bendrovė jau supirko savų akcijų už 7 mlrd. $. Įmonės turimų grynųjų pinigų ir ekvivalentų vertė padidėjo iki 157 mlrd. $. Investicijų ir išvestinių finansinių priemonių nuostoliai, kurių didžioji dalis yra nerealizuoti, trečiąjį ketvirtį sudarė 23,5 mlrd. $, kuomet praėjusį ketvirtį tokie nuostoliai siekė 10,4 mlrd. $. Apie 78 % „Berkshire Hathaway“ turimų 318,6 mlrd. $ vertės vertybinių popierių sudarė penkių bendrovių akcijos: „American Express“, „Apple“, „Bank of America“, „Coca-Cola“ ir „Chevron“. Rinka neigiamai įvertino sulėtėjusį savų akcijų supirkimo tempą ir įmonės akcijų kaina po rezultatų paskelbimo krito apie 1,5 %.

„PayPal“ (PYPL)

JAV internetinių mokėjimų bendrovės „PayPal“ rezultatai viršijo rinkos prognozes – pelnas tenkantis vienai akcijai buvo 1,30 $, kai analitikai tikėjosi 1,23 $, o pajamos per metus augo 8 % ir siekė 7,42 mlrd. $, kuomet prognozuota buvo 7,38 mlrd. $. Bendra mokėjimų apimtis per ketvirtį pakilo iki 387,7 mlrd. $, o tai 15 % daugiau nei prieš metus. Aktyvių paskyrų skaičius šį ketvirtį sumažėjo nuo 431 mln. iki 428 mln. Tuo tarpu sandorių, tenkančių vienai aktyviai sąskaitai, skaičius padidėjo nuo 54,7 iki 56,6 – tai yra 13 % prieaugis lyginant su praeitais metais. Po rezultatų paskelbimo „PayPal“ akcijų kaina pakilo beveik 7 %, bet nuo metų pradžios fiksuoja neigiamą 23,5 % pokytį.

Pramonės sektorius

„Boeing“ (BA)

Pagrindinis JAV lėktuvų gamintojas „Boeing“ ir toliau veikia nuostolingai, tačiau tai investuotojų neatbaido. Įmonei paskelbus trečiojo ketvirčio rezultatus akcijos kaina per mažiau nei mėnesį šoktelėjo 26 %. „Boeing“ paskelbė 3,26 $ nuostolį tenkantį vienai akcijai ir toks rezultatas buvo prastesnis nei prognozavo rinka. Didžiausias pozityvumas, kurį mato investuotojai, tai vėl pradedantys augti keleivinių lėktuvų užsakymai. Kita vertus, per šiuos metus „Boeing“ pristatė 344 keleivinius lėktuvus, o „Airbus“ 433. Analitikai projektuoja akcijos kainos kilimą nuo dabartinio apie 219 $ kainos lygio iki 240 $. Rinka tiksisi, kad įmonė per ketvirtąjį ketvirtį pasieks geresnius finansinius rezultatus ir pelnas akcijai priartės prie -0,88 $. Nuo metų pradžios „Boeing“ akcijų kaina kilo apie 14 %.

Energetikos sektorius

„Exxon Mobil“ (XOM) ir „BP p.l.c.“ (BP.)

Viena didžiausių pasaulyje naftos ir gamtinių dujų gavybos bendrovė „Exxon Mobil“ paskelbė prastesnius nei tikėtasi rezultatus – 2,25 $ pelnas tenkantis vienai akcijai buvo 5 % mažesnis negu prognozavo rinka (2,37 $), o pajamos per metus sumažėjo 19 % iki 90,76 mlrd. $ ir nepasiekė 94,06 mlrd. $ analitikų prognozės. Be to, įmonė paskelbė ir apie didesnį dividendų išmokėjimą, kurį padidino 4,4 % – šiuo metu „Exxon“ akcijos dividendinis pajamingumas yra apie 3,6 %. Grynasis pinigų srautas per metus beveik padvigubėjo ir siekė 11,7 mlrd. $, o tai žymiai daugiau nei analitikų prognozuoti 9,36 mlrd. $. Investuotojai į paskelbtus rezultatus sureagavo neigiamai ir įmonės akcijų kaina per dieną nukrito 1,91 %, o nuo metų pradžios akcijų kaina atpigo apie 5,2 %.
Prasčiau sekėsi JK tarptautinei naftos ir dujų bendrovei „BP p.l.c.“ – pelnas tenkantis vienai akcijai buvo 1,15 $, kai analitikai prognozavo 1,41 $. Pajamos per metus sumažėjo 6,6 % iki 54,02 mlrd. $, kai rinka tikėjosi 55,2 mlrd. $. Didesnes bendrovės naftos segmento pajamas iš dalies atsvėrė mažesnis gamtinių dujų verslo pelnas. Prastesniems gamtinių dujų verslo rezultatams įtakos turėjo mažai svyravusios gamtinių dujų kainos. Be to, per trečiąjį ketvirtį „BP“ nurašė 540 mln. $ iš savo vėjo jėgainių projektų Niujorko jūroje po to, kai valstijos reguliavimo institucijos atmetė prašymą dėl geresnių vystymo sąlygų. „BP“ šį ketvirtį nepakėlė dividendų išmokėjimo – dividendinis pajamingumas išlieka apie 5 %. Po rezultatų paskelbimo akcijų kaina krito daugiau nei 4,5 %, o nuo metų pradžios susitraukė apie 1 %.

Gynybos sektorius

„Lockheed Martin Corp.“ (LMT)

Šios pasaulinės saugumo ir kosmoso kompanijos, užsiimančios technologinių sistemų, produktų ir paslaugų tyrimais, projektavimu, plėtra, gamyba, integravimu ir palaikymu, finansiniai rodikliai išliko gan stabilūs. Pelnas tenkantis vienai akcijai trečiąjį ketvirtį siekė 6,77 $ ir šiek tiek viršijo 6,67 $ prognozes, tačiau atsiliko nuo 6,87 $ fiksuoto pelno akcijai tuo pačiu laikotarpiu praeitais metais. Pajamos per metus augo nežymiai nuo 16,58 mlrd. $ iki 16,9 mlrd. $, kai buvo tikimasi 16,72 mlrd. $. „Lockheed Martin Corp.“ per 2023 m. susitraukė kiek daugiau nei 6 %.

 

2024 metų pradžia ir lūkesčiai

Žvelgiant į analitikų prognozes, per 2024 m. pirmąjį ketvirtį yra tikimasi įmonių pelnų augimo devyniuose sektoriuose. Vertinama, kad sparčiausiai pelnus augins komunikacijos paslaugų (19,9 %) ir nebūtinojo vartojimo (16,5 %) sektorių įmonės. Vis tik akcijų rinka šiuo metu nėra „pigi“, remiantis ateinančių 12 mėn. P/E (angl. forward P/E) rodikliu (rinkos kapitalizacija padalinta iš prognozuojamo metų pelno) – šiuo metu forward P/E rodiklis siekia 18,6, kai pastarųjų 5 metų vidurkis yra 18,8, o dešimties metų – 17,6. Remiantis „Factset“ duomenimis pagrindinės įmonės, kurios kitų metų pirmajame ketvirtyje gali sparčiausiai auginti savo pelną akcijai, yra „NVIDIA“ (prog. 3,91 $), „Meta Platforms“ (prog. 3,60 $) ir „Alphabet“ (prog. 1,49 $). Vis dėlto, jei pasitvirtins rinkos projekcijos artėjančiam 2024 m. ketvirčiui, galime sulaukti energetikos ir žaliavų sektorių pelnų susitraukimo apie 10-11 %.

Investuotojai aktyviai stebės centrinių bankų monetarinės politikos veiksmus. Istoriškai, po pirmojo palūkanų normos sumažinimo akcijų rinkos stipriai kildavo, jeigu pavykdavo išvengti recesijos. Vertinant pastaruosius centrinių bankų pareigūnų pasisakymus galima tikėtis, jog palūkanų normos išliks nepakitusios bent kelis ketvirčius. Vėliau, jeigu infliacija stabiliai leisis iki tikslinio 2 % lygio, racionalu tikėtis palūkanų normos mažinimo, kuris gali prisidėti prie reikšmingų pokyčių kapitalo rinkose.

Vis dėl to, rinkos efektyvumas ir makroekonominės situacijos gali keistis kiekvieną dieną, todėl analitikų ir rinkos lūkesčiai gali svyruoti, „Orion Securities“ komanda norėdama palaikyti investuotojų susidomėjimą rinkomis, kviečia kiekvieną skaitytoją prisijungti prie „Telegram“ grupės „Orion: Investor Pulse“. Dėl detalesnės informacijos rašykite cm@orion.lt

Primename, kad tai nėra pasiūlymas pirkti, parduoti ar laikyti šiame straipsnyje paminėtus vertybinius popierius ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindu ar dalimi.

Susiję straipsniai:

– Pirmojo ketvirčio įmonių rezultatų apžvalga
Antrojo ketvirčio įmonių rezultatų apžvalga

Gaukite rinkų naujienas į savo pašto dėžutę

Mūsų kapitalo rinkų komanda kiekvieną pirmadienį paruošia svarbiausių rinkos naujienų apžvalgą. Norite gauti šias naujienas į savo pašto dėžutę? Prenumeruokite čia.

Prenumeruokite naujienas

Gaukite naujienas į savo pašto dėžutę

Prašome palaukti...

Sveikiname sėkmingai užsiregistravus!

STRAIPSNĮ PARUOŠĖ
Povilas Petručionis
Orion Securities | Kapitalo rinkų skyrius

Konsultuojame:

– Padedame suformuoti investicinį portfelį, konsultuojame rinkų klausimais;
– Pateikiame strategijas, kaip apsaugoti investicinį portfelį nuo potencialių rinkos svyravimų;
– Aktyviai prižiūrime esamų investuotojų pozicijas;

Susisiekite:

Rokas Bazys | Kapitalo rinkų skyrius | Vyr. finansų makleris
rb@orion.lt