Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.


Investicijų skaičiuoklė

Pradinė įmoka:

0 Eur

Periodinė įmoka:

0 Eur

Galutinis išmokos dydis:

0 Eur

Periodinės įmokos:

0 Eur

Prieaugis:

0 eur

Periodinė mėnesinė įmoka:

0 eur

Kaip pradėti investuoti?

Dažnai girdime: nežinau, kaip investuoti, investavimas užima daug laiko, investuoti reikia labai dideles sumas. Tai dažniau psichologiniai barjierai, nei realybė.

Jau 25 metus stabiliai dirbame finansų rinkoje ir uždirba pinigus savo investuotojams. Asmeninis finansų patarėjęs rūpintųsi jūsų investiciniu portfeliu ir siųstų jums ataskaitas. Jūsų portfelis būtų ruošiamas asmeniškai jums, tad jūs pats nuspręstumėte, koks pradinis įnašas jums patogus. Tad, pirmas įnašas ir keli tūkstančiai eurų per mėnesį – gali tapti jūsų labai patogios ateities pagrindu.

Patogu ir paprasta

Žinome, kad investuoti reikia laiko ir žinių. Investicinės įmonės Orion ekspertas, skirs jums abu – atvyks pas jus patogiu laiku ir detaliai paaiškins procesą. Jūs pats nuspręsite, kokia pradinio įnašo ir periodinių mėnesinių įmokų suma jums patogi.

Galime jums patarti

Portfelio formavimas, individualios investicinės strategijos, investavimas į akcijas ir obligacijas.

Susisiekite:

Mantvidas Žėkas
Orion kapitalo rinkų skyriaus vadovas
cm@orion.lt

Investavimo skaičiuoklė skirta apskaičiuoti tikėtiną investavimo rezultatą. Skaičiavimai atliekami remiantis prielaida, kad periodinės įmokos sumokamos kiekvieno mėnesio pradžioje. Skaičiuoklėje naudojamas investavimo grąžos perskaičiavimo kas mėnesį dažnumas. Skaičiavimai atliekami neatsižvelgiant į taikomus mokesčius už paslaugas/sandorius/operacijas. UAB FMĮ Orion Securities neatsako už galimus netikslumus ar nuostolius, kurių gali patirti pateikta informacija pasinaudoję investuotojai. Investicijų grąža yra susijusi su rizika: investicijų vertė investavimo laikotarpiu gali ir mažėti, ir didėti. Jei anksčiau investavimo grąža buvo teigiama, nebūtinai tokia ji bus ateityje. Prireikus daugiau informacijos prašom kreiptis į UAB FMĮ Orion Securities.