Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.
Šv. Jokūbo obligacijos

Vienas didžiausių Baltijos regione NT vystytojų „Lords LB Asset Management“ kreipėsi į „Orion“ dėl vieno iš vystytojo valdomo fondo turtu užtikrintų obligacijų išleidimo, siekiant pritraukti lėšas edukacinės ir viešbučių paskirties NT projekto esančio buvusios Šv. Jokūbo ligoninės Vilniuje vystymui.

Orion rolė šiame projekte

Iki 2022 m. rugsėjo mėnesio „Orion“ išplatino 2 emisijos atkarpas iš kurių iš viso buvo pritraukta 10 mln. EUR. Numatoma, kad papildomų atkarpų platinimai bus vykdomi ir 2022 m. pabaigoje bei 2023 m. pradžioje siekiant iš viso išleistų obligacijų skaičių padidinti iki 40 mln. EUR.

Plačiau apie antrąją emisijos atkarpą skaitykite čia.

Projekto tipas Obligacijų emisija ir platinimas
Klientas UAB „Orkela“
2 iš 4 planuojamų emisijų vertė 10 mln. EUR
Orion rolė Siūlymo organizatorius
Bendras numatomas projekto dydis 40 mln. EUR
Metai 2021-2023

Pritrauktos lėšos bus investuojamos į tarp Neries upės ir Lukiškių aikštės plėtojamą Šv. Jokūbo kvartalą. Išleidžiamos obligacijos yra užtikrintos žemės sklypo, pastatų ir statinių, esančių adresu Vasario 16-osios gatvėje Vilniuje, pirmine hipoteka.

Platintos obligacijos įtrauktos į Baltijos Skolos vertybinių popierių sąrašą

Vertybinių popierių birža „Nasdaq Vilnius“ nuo 2022 m. birželio 30 d. į Nasdaq Baltijos Skolos vertybinių popierių sąrašą įtraukė investicijų valdymo įmonės UAB „Lords LB Asset Management “ fondo „Lords LB Special Fund IV“ kontroliuojamos įmonės UAB „Orkela“ obligacijų emisiją.

Projekto komanda | „Orion“, „Lords LB Asset Management“, „Nasdaq“

 

„Džiaugiamės, jog dar viena Lietuvos bendrovė pasirinko pritraukti kapitalo verslo plėtrai, pasitelkiant viešos vertybinių popierių rinkos teikiamas galimybes Nasdaq Baltijos skolos vertybinių popierių rinkoje. Linkime bendrovei sėkmės kapitalo rinkoje ir tikimės sėkmingai bendradarbiauti ateityje”, – sako Saulius Malinauskas, „Nasdaq Vilnius” vertybinių popierių biržos prezidentas.

Karolis Pikūnas | „Orion Securities“ investicinės bankininkystės skyriaus vadovas

 

„Orion Securities“ investicinės bankininkystės skyriaus vadovas Karolis Pikūnas teigia, jog: „Į projektą mielai investavo tiek privatūs, tiek ir instituciniai investuotojai. Ši investicija įdomi investuotojui, kuris siekia diversifikuoti savo portfelį ir ieško „saugesnės“ investicijos. Unikalaus nekilnojamojo turto pačiame miesto centre įkeitimas obligacijų savininkų naudai suteikia aukšto lygio užtikrinimą, o investicija generuoja patrauklią 6% metinę grąžą. Šiuo ekonominių svyravimų metu, matome, kad investuotojams vis svarbiau galimi turto vertės pokyčiai ir investicijos saugumas.“

Susiję straipsniai:

Verslo Žiniose

„Orion Securities“ platintos „Orkela“ obligacijos įtrauktos į Baltijos Skolos vertybinių popierių sąrašą

 


„Orion Securities“ – „Pandea Global M&A“ patarėjų tinklo narys

Ši tarptautinio patarėjų tinklo narystė suteikia „Orion“ komandai išskirtinę prieigą prie užsienio pirkėjų ir investuotojų, o mūsų klientams, įsikūrusiems Lietuvoje, prieigą prie didesnio skaičiaus įsigijimo objektų, kurie atvertų naujas geografijas. Taip pat mūsų bendradarbiavimas suteikia klientams galimybę konsultuotis su „Pandea“ konsultantais, kurie galėtų padėti ir patarti mūsų klientams verslų plėtros užsienyje klausimais.

Konsultuojame:

Obligacijų išleidimo, verslo pirkimo, pardavimo, susijungimo klausimais.

Susisiekite:

Mykantas Urba | Orion įmonių finansų skyriaus vadovas
cf@orion.lt