Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.
„Orion Securities" platintos „Orkela" obligacijos įtrauktos į Baltijos Skolos vertybinių popierių sąrašą

Vertybinių popierių birža „Nasdaq Vilnius“ nuo šių metų birželio 30 d. į Nasdaq Baltijos Skolos vertybinių popierių sąrašą įtraukia investicijų valdymo įmonės UAB „Lords LB Asset Management “ fondo „Lords LB Special Fund IV“ kontroliuojamos įmonės UAB „Orkela“ obligacijų emisiją.

Bendrovės UAB „Orkela” išleistos obligacijų emisijos dydis – 10 mln. eurų. Dvejų metų ir septynių mėnesių trukmės obligacijų emisijos metinė palūkanų norma – 6%, palūkanos investuotojams mokamos kartą per pusmetį.  Vienos obligacijos nominali vertė – 1000 eurų. Obligacijų emisijos išpirkimo data – 2025 m. sausio 19 d.

Bendrovė UAB „Orkela“skelbė viešąjį skolos vertybinių popierių siūlymą Lietuvos, Latvijos ir Estijos investuotojams. Platinimą vykdė „Orion Securities“. Išleistos obligacijos yra užtikrintos žemės sklypo, pastatų ir statinių, esančių Vasario 16-osios gatvėje, Vilniuje, pirmine hipoteka.

„Džiaugiamės, jog dar viena Lietuvos bendrovė pasirinko pritraukti kapitalo verslo plėtrai, pasitelkiant viešos vertybinių popierių rinkos teikiamas galimybes Nasdaq Baltijos skolos vertybinių popierių rinkoje. Linkime bendrovei sėkmės kapitalo rinkoje ir tikimės sėkmingai bendradarbiauti ateityje”, – sako Saulius Malinauskas, „Nasdaq Vilnius” vertybinių popierių biržos prezidentas.

Pritrauktos lėšos bus investuojamos į tarp Neries upės ir Lukiškių aikštės plėtojamą Šv. Jokūbo kvartalą Vilniuje. Šį projektą vystanti bendrovė UAB „Orkela“ priklauso uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtam nekilnojamojo turto investiciniam fondui „Lords LB Special Fund IV“, kurį valdo viena didžiausių investicijų valdymo įmonių Lietuvoje UAB „Lords LB Asset Management“.

Karolis Pikūnas | Investicinės bankininkystės skyriaus vadovas

„Orion Securities“ investicinės bankininkystės skyriaus vadovas Karolis Pikūnas teigia, jog: „Į projektą mielai investavo tiek privatūs, tiek ir instituciniai investuotojai. Ši investicija įdomi investuotojui, kuris siekia diversifikuoti savo portfelį ir ieško „saugesnės“ investicijos. Unikalaus nekilnojamojo turto pačiame miesto centre įkeitimas obligacijų savininkų naudai suteikia aukšto lygio užtikrinimą, o investicija generuoja patrauklią 6% metinę grąžą. Šiuo  ekonominių svyravimų metu, matome, kad investuotojams vis svarbiau galimi turto vertės pokyčiai ir investicijos saugumas.“

„Tai, kad pavyko išplatinti net 10 milijonų eurų obligacijų, leidžia manyti, kad vystomas projektas investuotojams yra įdomus. Džiaugiuosi, kad naudodamiesi vieša vertybinių popierių rinka galėsime užtikrinti sklandų projekto finansavimą“, – teigia Anastasija Pocienė, fondo „Lords LB Special Fund IV” valdytoja, kuri yra ir UAB „Orkela” vadovė.

Daugiau informacijos:

– Verslo žinios: „Lords LB“ Šv. Jokūbo kvartalui – 6,5 mln. Eur obligacijų emisija su 6% palūkanomis
– Platintų obligacijų projekto puslapis

„Orion Securities“ įspėja, kad prieš priimant investicinį sprendimą, būtina pasitarti su Jūsų finansų konsultantu, bei atsižvelgti ir įvertinti visas su finansine priemone susijusias rizikas. Primename, kad tai nėra pasiūlymas pirkti, parduoti ar laikyti šiame laiške ir jo priede paminėtus vertybinius popierius ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindu ar dalimi.

STRAIPSNĮ PARUOŠĖ
Marija Kisieliūtė
Orion Securities | Marketingo ir komunikacijos vadovė

Konsultuojame:

– Padedame suformuoti investicinį portfelį, konsultuojame rinkų klausimais;
– Pateikiame strategijas, kaip apsaugoti investicinį portfelį nuo potencialių rinkos svyravimų;
– Aktyviai prižiūrime esamų investuotojų pozicijas;

Susisiekite:

Karolis Pikūnas | Investicinės bankininkystės skyriaus vadovas
kp@orion.lt