Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.
Galimybė investuoti į prestižinio kvartalo Vilniaus centre vystymo obligacijas

Finansų maklerio įmonė „Orion Securities“ pradėjo viešą 6,5 mln. Eur UAB „Orkela“ obligacijų emisijos dalies platinimą.

Investuoti į projekto obligacijas galės ir smulkūs investuotojai. Minimali investicijos suma sieks 1025,69 Eur. UAB „Orkela“ – tai komercinio nekilnojamojo turto ir privataus kapitalo fondų valdymo įmonės UAB „Lords Asset Management“ „Lords LB Special Fund IV” fondo įsteigta specialios paskirties įmonė.

Pritrauktos lėšos bus investuojamos į tarp Neries upės ir Lukiškių aikštės plėtojamą Šv. Jokūbo kvartalą. Išleidžiamos obligacijos yra užtikrintos žemės sklypo, pastatų ir statinių, esančių adresu Vasario 16-osios gatvėje  Vilniuje, pirmine hipoteka.

„Orion Securities“ investicinės bankininkystės skyriaus vadovas Karolis Pikūnas teigia, jog: „Ši investicija bus įdomi investuotojui, kuris siekia diversifikuoti savo portfelį ir ieško „saugesnės“ investicijos. Unikalaus nekilnojamojo turto pačiame miesto centre įkeitimas obligacijų savininkų naudai suteikia aukšto lygio užtikrinimą, o investicija generuoja patrauklią 6% grąžą. Šiuo  ekonominių svyravimų metu, matome, kad investuotojams vis svarbiau galimi turto vertės pokyčiai ir investicijos saugumas.“

Karolis Pikūnas | Investicinės bankininkystės skyriaus vadovas

Obligacijų galiojimo trukmė iki išpirkimo – 2 metai ir 7 mėnesiai, metinė palūkanų norma – 6%. Palūkanos investuotojams bus mokamos kas pusmetį. Vienos obligacijos įsigijimo kaina – 1025,69 Eur, tai atitinka minimalų galimą investicijos dydį. Obligacijų platinimas truks iki 2022 m. birželio 20 d. Obligacijas platins finansų maklerio įmonė „Orion Securities“.

„Ši investicija gali būti įdomi ir smulkiam investuotojui, siekiančiam keliems metams įdarbinti savo lėšas norint dalinai atsverti augančios infliacijos įtaką sukauptoms ir nenaudojamoms lėšoms. Be to, itin profesionali vystytojų, finansų valdytojų bei architektų komanda prideda užtikrintumo, kad projektas bus įgyvendintas maksimizuojant vertę projekto savininkams ir minimizuojant rizikas investuotojams.“ – papildo K. Pikūnas.

Norint investuotojui suteikti daugiau lankstumo ir likvidumo, po obligacijų dalies platinimo pabaigos, obligacijų emisija bus įtraukta į prekybą „Nasdaq“ vertybinių popierių biržoje. Šis žingsnis obligacijų investuotojui turėtų suteikti daugiau likvidumo perkant ir parduodant vertybinius popierius antrinėje rinkoje.

Presitižinio kvartalo vystymas

Pagal dabar plėtojamą koncepciją, naujajame kvartale įsikurs viešbutis su konferencijų centru, komercinėmis patalpomis, apželdintu kiemu, dviračių takais ir dviejų lygių požemine stovėjimo aikštele, kurią eksploatuos „Unipark“. Bendras viešbučio dalies plotas sieks 17 612 m².

Be pirminės koncepcijos, projekto vystytojas svarsto alternatyvias galimybes vietoje viešbučio dalies projekte vystyti trumpalaikio apgyvendinimo tipo patalpas, jei projekto plėtojimo eigoje tai pasirodytų esanti didesnę vertę kurianti alternatyva.

Istoriniame edukacinio komplekso pastate bus įrengta moderni aplinka mokymosi įstaigai, su sporto ir konferencijų salėmis, paskaitų auditorijomis bei biblioteka. Bendras edukacinio komplekso plotas sieks 6 290 m².

Projekto vystymui pasirinkta „Do Architects“ komanda, kuri turi ilgą patirtį vystant urbanistinius architektūrinius ir interjero projektus. „Renkantis architektus svarbiausia buvo patirtis vystant kompleksiškus urbanistinius projektus. Taip pat siekėme rasti tokius partnerius, kurie būtų jautrūs aplinkai, matytų miesto ateities viziją ir galėtų sukurti tokį kvartalą, kuris organiškai taptų miesto traukos centru,“ – teigia Anastasija Pocienė, „Lords LB Asset Management“ fondų valdytoja.

Daugiau informacijos:

Internetinis projekto puslapis
Projekto prospektas

Taip pat galite susisiekti su „Orion Securities“ komanda el. paštu: obligacijos@orion.lt

 

„Orion Securities“ įspėja, kad prieš priimant investicinį sprendimą, būtina pasitarti su Jūsų finansų konsultantu, bei atsižvelgti ir įvertinti visas su finansine priemone susijusias rizikas.

STRAIPSNĮ PARUOŠĖ
Marija Kisieliūtė
Orion Securities | Marketingo ir komunikacijos vadovė

Konsultuojame:

– Padedame suformuoti investicinį portfelį, konsultuojame rinkų klausimais;
– Pateikiame strategijas, kaip apsaugoti investicinį portfelį nuo potencialių rinkos svyravimų;
– Aktyviai prižiūrime esamų investuotojų pozicijas;

Susisiekite:

Karolis Pikūnas | Investicinės bankininkystės skyriaus vadovas
kp@orion.lt