Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.
Fondo naujas žingsnis – šįkart į Latvijos rinką

„Orion Securities“ kartu su fondo valdymo įmone „I Asset Management“ oficialiai baigė trečiojo „Airport Hotel Fund“ subfondo – „Riga Airport Hotel Sub-Fund“ – platinimą. Kone šimtas investuotojų patikėjo projekto unikalumu bei jo komanda – pirmasis ekonominės klasės tarptautinio prekinio ženklo viešbutis prie Rygos oro uosto veiklą pradės jau 2022 m. I ketv.

Sparčiai augantis turistų skaičius bei tarptautinio Rygos oro uosto plėtra paverčia Rygą puikiu taikiniu nišiniam produktui. Rygos oro uostas – didžiausias oro transporto centras Baltijos šalyse, aptarnaujantis net 45% visų Baltijos šalių oro uostų keleivių. Nors oro uostas aptarnauja daug tarptautinių skrydžių ir net planuoja žengti į transatlantinę rinką, kol kas nėra jokios infrastruktūros, galinčios apgyvendinti bei aptarnauti didesnį kiekį keleivių. Nedidelis atstumas iki miesto centro bei geras pasiekiamumas leis viešbučio paslaugomis naudotis net ir mieste viešėti norintiems svečiams. „Naujojo 3 žvaigždučių viešbučiui parinktas „Hampton by Hilton“ prekinis ženklas, o viešbučio operatoriumi pasirinktas „Apex Alliance Hotel Management“ – pasakoja Ernestas Kazbaras, fondo valdymo įmonės „I Asset Management“ vadovas. Šiuo metu šis viešbučių valdytojas valdo du naujus viešbučius Vilniuje – „Courtyard by Marriott Vilnius City Center“ ir „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“ bei du Hilton tinklui priklausančius viešbučius Bukarešte, Rumunijoje.

Didėjantis pasitikėjimasKarolis Pikūnas | Orion Investicinės bankininkystės vadovas

Nors šis projektas, palyginus su Krokuvos ar Vilniaus viešbučiais, buvo didesnis, o renkama investicijų suma siekė net 7.7 milijonus, per pirmąsias dvi platinimo savaites buvo surinkti kone visi investuotojų įsipareigojimai. Fondo platintojas – UAB FMĮ „Orion Securities“.

Orioninvesticinės bankininkystės vadovas Karolis Pikūnas mano, jog didelį susidomėjimą lėmė ne tik unikali projekto idėja bet ir pasitikėjimas projekto komanda.

Karolis
Pikūnas
„Tai jau trečias fondo viešbutis prie oro uosto , investuotojai jau puikiai pažįsta ir žino tiek projekto idėją, tiek pačią komandą. Investuotojus domina ir unikalus įdėjos įgyvendinimo struktūros parinkimas. Nors viešbučių prie oro uostų projektas prilygsta alternatyviai turto klasei, investuotojai turi progą diversifikuoti savo turtą geografiškai, investuodami į norimus subfondus.“

 

„Tai jau trečias fondo viešbutis prie oro uosto , investuotojai jau puikiai pažįsta ir žino tiek projekto idėją, tiek pačią komandą. Investuotojus domina ir unikalus įdėjos įgyvendinimo struktūros parinkimas. Nors viešbučių prie oro uostų projektas prilygsta alternatyviai turto klasei, investuotojai turi progą diversifikuoti savo turtą geografiškai, investuodami į norimus subfondus.“ – sako K. Pikūnas.

Neapsiriboti šiaurės-rytų Europa

Besibaigiant „Park Inn by Radisson Vilnius Airport Hotel & Business Centre” statyboms, buvo sulaukta daug bendradarbiavimo pasiūlymų tiek iš tarptautinių viešbučių prekinių ženklų, tiek iš panašia veikla užsiimančių bendrovių, norinčių prisidėti prie koncepto plėtros.

Ernestas
Kazbaras
„Pradinė idėja buvo kurti oro uosto viešbučių fondą Šiaurinėse Europos valstybėse, dabar atvirai žvelgiame vis tolyn į Europą ar net už jos ribų“

 

Naujas projekto tikslas – sukurti išskirtinį oro uosto viešbučių portfelį, kuris būtų patrauklus ne vienam didesniam tarptautiniui investuotojui, todėl šiuo metu aktyviai vedamos derybos su potencialiais partneriais Vroclave, Milane, Prahoje bei kituose miestuose. „Pradinė idėja buvo kurti oro uosto viešbučių fondą Šiaurinėse Europos valstybėse, dabar atvirai žvelgiame vis tolyn į Europą ar net už jos ribų“ – sako E.Kazbaras.

Susiję straipsniai:

– Verslo Žinios: Oro uostų viešbučiai

– Viešbutis prie Krokuvos oro uosto

Viešbutis prie Vilniaus oro uosto

STRAIPSNĮ PARUOŠĖ
Karolis Pikūnas
Orion Securities | Investicinės bankininkystės vadovas