Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.
Krokuvos oro uosto viešbutis bus valdomas „Hilton” prekės ženklo

Viešbučiui, į kurį investuoja „Airport Hotels Fund”, statomam prie tarptautinio Krokuvos oro uosto, vadovaus „Hilton” prekės ženklas.

Orion Wealth Management vadovas Mindaugas Strėlis dalyvavo Hilton vadovų susitikime

Rugsėjo 20 d. buvo pasirašyta franšizės sutartis su viešbučių tinklu „Hilton Worldwide“ dėl prie Krokuvos oro uosto vystomo 173 kambarių viešbučio prekinio ženklo – „Hampton by Hilton”.

Projekto architektai „Illiard Architects & Project Management” paruošė pradinį viešbučio konceptą, kuris buvo patvirtintas Hilton atstovų. Šiuo metu yra aktyviai dirbama ties viešbučio dizaino perprojektavimu, greitu metu bus organizuojamas generalinio rangovo konkursas viešbučio statyboms. Planuojama, jog fiziniai darbai sklype prasidės kitų metų pradžioje, o viešbučio statybos bus baigtos 2021 m. spalio mėn.

Kodėl buvo pasirinktas „Hamton by Hilton”?

Pasirinkti viešbučio valdytoją buvo skelbtas konkursas. Buvo rinktasi tarp trijų gerai žinomų tarptautinių viešbučių prekės ženklų: „Radisson” su „Park Inn by Radisson” ir „Radisson” prekiniais ženklais, „AccorHotels” su „iBis Styles” ir „Hilton Worldwide” su „Hampton by Hilton”.

Yra daug priežasčių, kodėl buvo pasirinktas būtent šis prekės ženklas.

Svarbu, jog „Hilton” yra stiprus ir dinamiškas tarptautinis viešbučių tinklas, turintis virš 5 300 viešbučių. Taip pat „Hilton” turi gerai išvystytą lojalumo progamą, kurioje yra apie 85 mln. Narių.

„Hampton” viešbučio žinomumas yra aukštas visame pasaulyje. Apie 2 800 „Hilton” prekinio ženklo viešbučių yra „Hampton” viešbučiai. Jie turi naują ir modernų prekinio ženklo standartą, kuris buvo atnaujintas 2018 m. liepos mėn.

Galiausiai, „Hilton” prekinis ženklas patenka tarp TOP 500 labiausiai vertinamų prekinių ženklų visame pasaulyje (273 vieta).

„Hampton by Hilton” yra žinomas kaip ribotas paslaugas teikiantis viešbučio prekinis ženklas, naudojantis efektyvią koncepciją: patiriamos mažesnės veiklos sąnaudos, tačiau tuo pačiu metu palaikomos aukštesnės kambarių kainos, lyginant su kitais į ribotų paslaugų klasę patenkančiais viešbučiais.

Beto „Hampton by Hilton” viešbučio standartas siūlo konkurencingą, patrauklų ir patogų vidutinio kambario dydį – 21 kv.m.

Unikalus projektas prie Krokuvos oro uosto

Šio proejkto bendra investicijų suma sieks 15 730 mln. Eur.

“Orion Securities” 2019 balandžio pabaigoje sėkmingai baigė jau antrojo „Airport Hotel Fund“ subfondo – „Krakow Airport Hotel“ – platinimą. 57 Lietuvos investuotojai prisidėjo prie jau 2021 m. III ketv. veiklą pradėsiančio pirmojo ekonominės klasės tarptautinio prekinio ženklo viešbučio vystymo prie Krokuvos oro uosto.

Dėl itin didelio susidomėjimo institucinių investuotojų net nebepasiekęs projektas per trumpą laiką viešbučio vystymui surinko 5 milijonus eurų. Tikslinė fondo metinė grąža siekia 20%, o fondo investavimo periodas – 5 (+3) metai. – sako Karolis Pikūnas, Orion investicinės bankininkystės vadovas.

Glaudi partnerystė su Mariumi Jakuliu Jason

Šiame projekte Orion Securities bendradarbiauja su gerai žinomu viešbučių valdytoju Mariu Jakuliu Jason. „Mariaus patirtis viešbučių vystymo versle suteikia išskirtinę prieigą ne tik prie partnerių gausos, bet ir unikalių rinkos žinių“, – „Orion Wealth Management“ vadovas Mindaugas Strėlis.

Mindaugas
Strėlis
„Mariaus patirtis viešbučių vystymo versle suteikia išskirtinę prieigą ne tik prie partnerių gausos, bet ir unikalių rinkos žinių“.

 

Oro uosto viešbučių portfelį jau šiais metais papildys naujas projektas prie didžiausio Baltijos šalyse – Rygos – oro uosto. „Pradinis tikslas niekada nebuvo plėstis į Europą, tačiau supratę idėjos unikalumą bei pajutę išorinį susidomėjimą, labai greitai atradome galimybes plėtrai”,- pasakoja Mindaugas Strėlis.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4.00 out of 5)
Loading...

Susiję pranešimai:

– Plačiau apie fondo platinimą straipsnyje „Sėkmingas skrydis į Krokuvos rinką”.
– Verslo žiniose: Lietuviai investicijai Krokuvoje sunešė 5 mln. Eur: tikisi 20% metinės grąžos

 

STRAIPSNĮ PARUOŠĖ
Marija Kisieliūtė
Orion Securities | Marketingo ir komunikacijos vadovė