Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.
Naujojo viešbučio prie Vilniaus oro uosto statybos vyksta pagal grafiką

„Vakar kartu su investuotojais aplankėme prie tarptautinio Vilniaus oro uosto statomo viešbučio statybų aikštelę. Susitikimo metu, kartu su investuotojais buvo aptartas projekto progresas. Šiuo metu yra baigti surenkamo konstruktyvo montavimo darbai, pradėtas sandarinti stogas, baigiami stiklinimo darbai, įrengtas pavyzdinis kambarys, montuojamos vidinės pertvaros ir vidaus inžinerija.” – pasakoja Edita Pocienė investicinio banko „Orion Securities” investicijų ekspertė.

Naujai statomas „Park Inn“ viešbutis prie Vilniaus oro uosto

Šis viešbutis yra viena iš „Airport Hotels” fondo investicijų. Fondo platinimu užsiima investicinis bankas „Orion Securities”, o valdymu – investicijų valdymo bendrovė UAB „I Asset Management”.

Statybos vyksta pagal grafiką

Ernestas
Kazbaras
„Galime džiaugtis, kad Vilniaus oro uosto viešbučio statybos vyksta pagal grafiką. „Park Inn“ viešbutis turėtų atsidaryti 2020 II ketvirčio pradžioje. Jau šių metų pabaigoje pasirinktas viešbučio valdytojas „Radisson” pradės rinkti komandą naujam viešbučiui.“

 

„Airport Hotels Fund“ yra nekilnojamojo turto investicinis fondas, nuo 2017 m. investuojantis į naujų viešbučių plėtrą bei esamų viešbučių įsigijimą Europos šalyse. Viešbutis prie Vilniaus oro uosto yra pirmasis investicinio fondo projektas. Antroji investcija yra skirta viešbučiui prie Krokuvos oro uosto. Šio fondo platinimas buvo baigtas šių metų balandžio mėnesį, sklypas jau įsigytas, leidimai gauti ir pradedamos statybos. Taip pat planuojamas viešbutis prie tarptautinio Rygos oro uosto, į kurį fondas planuoja investuoti 14-16 mln. Eur.

„Orion Securities” kartu su investuotojais apžiūri naujojo viešbučio prie Vilniaus oro uosto statybas
Edita Pocienė „Orion Securities” investicijų specialistė
„Park Inn” viešbučio prie Vilniaus oro uosto statybų aikštelė

Mindaugas Strėlis „Orion Securities” gerovės valdymo skyriaus vadovas jau anksčiau yra pabrėžęs projekto unikalumą: „Matome besikeičiančias keliavimo tendencijas ir nuolat augančius oro uostų srautus. Padarę rinkos tyrimus, netrukome įsitikinti, kad oro uostų infrastruktūra auga lėčiau, nei didėjanti paklausa apgyvendinimui prie jų. Pradžioje neplanavome plėstis į kitas šalis, bet pradėję vystyti viešbučio prie Vilniaus oro uosto idėją, greitai supratome idėjos unikalumą ir pradėjome plėtrą į kitus regionus. Džiaugiamės galėdami Lietuvos investuotojams pasiūlyti priėjimą prie tokio projekto.”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Susiję straipsniai:

– Verslo Žinios: Investicijų valdytoja kelia galvą: 80 mln. Eur – į viešbučius, bendrabučius, miškus ir kitus verslus

– Verslo Žinios: Į „Radisson“ viešbutį Vilniuje investuoja 10 mln. Eur, užsakymą statyti gavo „Conresta“

STRAIPSNĮ PARUOŠĖ
Marija Kisieliūtė
Orion | Marketingo ir komunikacijos vadovė