Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.
„Orion“ pradėjo logistikos įmonės „Integre Trans“ obligacijų platinimą

Transporto ir logistikos paslaugų įmonių grupė „Integre Trans“ žengia į obligacijų rinką ir pradeda platinti savo pirmąją viešą obligacijų emisiją, kuria planuoja pritraukti 8 mln. Eur investicijų. Pirmasis iš dviejų platinimo etapų pradėtas balandžio 12 d. ir tęsis iki balandžio 28 d. Antrasis etapas planuojamas šių metų vasaros pabaigoje.

„Esame turbūt viena iš pirmųjų logistikos įmonių Lietuvoje, nusprendę finansuotis plėtrą platinant obligacijas. Mums tai yra natūralus ir nuoseklus veiksmas, nes jau ne pirmus metus naudojame įvairius finansavimo šaltinius ir esame juos diversifikavę, o tokia strategija mums padeda užtikrinti augimą ir plėtrą”, – sako „Integre Trans“ vadovė ir savininkė Žana Kel.

Numatytas obligacijų terminas – 3 metai, su emitento teise išpirkti jas po pirmų ir antrų metų. Obligacijų metinės palūkanos (kuponas) turės 10-12% fiksuotą dalį ir 6 mėn Euribor kintamą dalį, sukauptas palūkanas išmokant pusmetiniais intervalais. Nominali vienos obligacijos vertė ir minimali investicijos suma – 1000 Eur.

Pastaruosius keletą metų įmonė nuosekliai didina nuosavą vilkikų parką, pradeda dirbti su vis daugiau gerai žinomų tarptautinių įmonių pervežimais bei plečia intermodalinių paslaugų apimtis. Pritrauktos lėšos bus skirtos tolimesnių plėtros projektų finansavimui ir jų vystymui, apyvartinio kapitalo užtikrinimui ir strateginių tvarumo tikslų įgyvendinimui.

Žana Kel pažymi, kad obligacijų emisijos leidimas yra dar vienas „Integre Trans“ pasiekimas ir įvertinimas. „Kai prieš 15 metų įsteigiau transporto įmonę, turėjome vieną vilkiką, o komandą pirmaisiais veiklos metais sudarė vos trys darbuotojai. Šiandien jau valdome beveik 1200 vilkikų parką ir turime virš 2000 darbuotojų. Jau dabar turime kuo didžiuotis, ir tai mus motyvuoja, skatina augti toliau bei siekti užsibrėžtų tikslų“.

„Integre Trans“ įmonės viešas obligacijas platina „Orion Securities“ UAB FMĮ. Per šešis mėnesius nuo emisijos platinimo pabaigos išplatinti vertybiniai popieriai bus įtraukti į „Nasdaq Vilnius“ administruojamą alternatyviąją vertybinių popierių rinką „First North“.

Mykantas Urba | Orion įmonių finansų skyriaus vadovas

„Džiaugiamės, kad kapitalo pritraukimą obligacijų išleidimo forma renkasi vis daugiau mūsų regiono bendrovių. „Integre Trans“ kaip emitentas pasižymi solidžiais finansiniais rodikliais bei istoriškai sparčiu veiklos apimčių augimu. Tikime, kad obligacijų išleidimas bendrovei padės efektyviau pasiekti užsibrėžtus plėtros planus, o investuotojams sudarys galimybę investuoti į patrauklų grąžos ir rizikos santykį siūlantį skolos instrumentą.“ – teigia „Orion Securities“ įmonių finansų skyriaus vadovas Mykantas Urba.

„Orion Securities“ vadovas Karolis Pikūnas teigia, jog: „Dėl žemesnės minimalios investicijos sumos „Integre Trans“ obligacijos yra nukreiptos ne tik į stambesnius Lietuvos investuotojus, bet dalinai ir į smulkesnius mažmeninius investuotojus, kurie rečiau gauna galimybę sudalyvauti obligacijų platinime Baltijos kapitalo rinkose. Tikiu, jog smulkesnių investuotojų įsitraukimas šioje emisijoje suteiks daugiau likvidumo Baltijos kapitalo rinkoms ir antrinėje prekyboje dalyvaujantiems investuotojams. Taip pat, sąlyginai aukšta palūkanų norma turėtų patikti didesnę grąžą ir riziką mėgstantiems investuotojams.“

Apie „Integre Trans“

UAB „Integre Trans“ yra transporto ir logistikos paslaugų įmonė, turinti filialus Lietuvoje, įmones Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lenkijoje. Įmonė turi diversifikuotą klientų portfelį ir dirba su įvairių sektorių atstovais: maisto ir gėrimų, farmacijos, mažmeninės ir didmeninės prekybos, pramonės, gamybos, chemijos, bei kt. Pagrindinės įmonės paslaugų eksporto valstybės yra Vakarų Europos šalys: Vokietija, Prancūzija, Beniliukso šalys, Italija, Ispanija ir Jungtinė Karalystė.

2022 metais „Integre Trans“ grupės apyvarta augo 59 proc. ir pasiekė 165 mln. Eur., darbuotojų skaičius per metus paaugo 50 proc., o vilkikų parkas buvo padidintas 600 naujais vilkikais. Pastaruosius keletą metų grupės pardavimų pajamos didėjo po daugiau kaip 35 proc., pavyko atlaikyti karo, vairuotojų stygiaus, pandemijos bei kylančių degalų ir energetikos kainų įtakotus iššūkius.

„Orion Securities“ siūlo prieš priimant investicinį sprendimą pasitarti su Jūsų finansų konsultantu bei įvertinti visas su finansine priemone susijusias rizikas ir/ar kitas Jums reikšmingas aplinkybes.

Daugiau informacijos:

– Platintų obligacijų projekto puslapis

Susiję dokumentai:

Informacinis dokumentas
Projekto santrauka
Pilnas projekto aprašymas

Kaip investuoti?

Norite investuoti – kreipkitės į Jūsų vertybinių popierių sąskaitą tvarkančią finansų maklerių įmonę / banką dėl investavimo pavedimo pateikimo.

Jeigu neturite su Lietuvoje veikiančiu finansų tarpininku sudarytos investicinių paslaugų sutarties, palikite savo kontaktus pateiktoje formoje ir su Jumis susisieks „Orion“ investicijų konsultantas. Arba rašykite laišką el. paštu obligacijos@orion.lt

STRAIPSNĮ PARUOŠĖ
Marija Kisieliūtė
Orion Securities | Marketingo ir komunikacijos vadovė

Konsultuojame:

– Įmonių finansai
– Įmonių pardavimai ir pirkimai
– Startuolių finansavimas
– Įmonių vertės nustatymas

Susisiekite:

Mykantas Urba | Įmonių finansų skyriaus vadovas
mu@orion.lt