Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.

Viena greičiausiai augančių logistikos įmonių Europoje

Pranešame:
ŠIOS EMISIJOS PLATINIMAS BAIGTAS

Šio obligacijų platinimo etapo metu tarptautinė logistikos įmonė „Integre Trans“ sieks pritraukti 4 mln. Eur, kurie bus investuojami į vilkikų parko plėtrą: finansuoti visas transporto veiklos išlaidas, kol nauji sunkvežimiai pasieks pilną pajamų generavimo pajėgumą. Papildomai lėšos bus naudojamos avanso mokėjimams už būsimus sunkvežimius, užsakytus ateinantiems metams.

2022 metais grupė įsigijo apie 600 naujų sunkvežimių, o iki 2024 m. „Integre Trans“ planuoja turėti daugiau nei 2 100 nuosavų sunkvežimių.

„Integre Trans“ išskirtinumai

Veikla vakarų Europoje

Visi pardavimai vykdomi Vakarų Europo ir tik apie 5 % visų pajamų gaunama iš didžiausio kliento.


Nuosaikus įmonės finansinių skolų lygis

Kreditorių nustatyti griežti naujų bendrovės skolų kovenantai. Konsoliduotu lygiu tvarūs įsiskolinimo rodikliai: skolos ir nuosavo kapitalo santykis (D/E) – 3.52; grynosios skolos ir EBITDA santykis (Net Debt/EBITDA) – 3.7.


Augančios pajamos ir EBITDA

Grupė parodė geresnį pajamų ir EBITDA rezultatą per 2022 m. lyginant su 2021 m. rezultatu. Pajamos išaugo 59 %, o EBITDA išaugo 49 %.


Kaip investuoti?

Norite investuoti – kreipkitės į Jūsų vertybinių popierių sąskaitą tvarkančią finansų maklerių įmonę / banką dėl investavimo pavedimo pateikimo.

Jeigu neturite su Lietuvoje veikiančiu finansų tarpininku sudarytos investicinių paslaugų sutarties, palikite savo kontaktus pateiktoje formoje ir su Jumis susisieks „Orion“ investicijų konsultantas. Arba rašykite laišką el. paštu obligacijos@orion.lt

 

Investicijos detalės

Platinamos obligacijų emisijos dalies suma Emisijos trukmė Metinės palūkanos Kuponų mokėjimai Minimali investicijos suma
4 mln. Eur 3 metai [10%+12%] + 6 mėn. EURIBOR Pusmetiniai 1 000 Eur

Kiti susiję dokumentai:
Projekto santrauka [LT kalba; ENG kalba]
Pilnas aprašymas [LT kalba; ENG kalba]
Informacinis dokumentas

„Orion Securities“ siūlo prieš priimant investicinį sprendimą pasitarti su Jūsų finansų konsultantu bei įvertinti visas su finansine priemone susijusias rizikas ir/ar kitas Jums reikšmingas aplinkybes.