Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.
„Orion“ nuo šiol teiks depozitoriumo paslaugą Lietuvos investiciniams fondams

„Orion“ plečia savo paslaugų spektrą ir nuo spalio 1 d. pradeda teikti depozitoriumo paslaugą Lietuvoje veikiantiems investiciniams fondams ir investicinėms bendrovėms. Depozitoriumas, saugodamas fondo turtą ir tvarkydamas turto apskaitą, kontroliuodamas investicinių vienetų pardavimą, išleidimą, išpirkimą pagal taisykles ir teisės aktus, užtikrina fondų dalyvių investicijų saugumą.

Depozitoriumo paslaugos poreikis auga, o pasiūla maža

Šią paslaugą Lietuvos rinkoje teikia vos keli komerciniai bankai. Depozitoriumo paslaugos paklausa išaugo prieš kelerius metus, kai buvo priimtas informuotiesiems investuotojams skirtų kolektyvinio investavimo subjektų įstatymas, kuris suaktyvino šių fondų veiklą.

Finansų maklerio įmonėms leista užsiimti depozitoriumo paslauga prieš porą metų, kai įsigaliojo investicinių fondų reguliavimo pakeitimai.

Pirmoji sutartis jau pasirašyta

„Orion“ pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį su UAB „I Asset Management“, pradės teikti depozitoriumo paslaugą keturiems jų valdomiems fondams ir vienai investicinei įmonei“. – teigia „Orion“ finansų vadovė Justina Nedzinskaitė.

Justina Nedzinskaitė | Orion finansų skyriaus vadovė

 

Paklausta, kodėl verta rinktis „Orion“, o ne komercinį banką depozitoriumo paslaugai, J. Nedzinskaitė teigia, kad: „Orion“ turi beveik 30 metų darbo patirtį finansinių paslaugų sektoriuje, todėl galime savo klientams pasiūlyti platų paslaugų spektrą ir geriausius sprendimus. Su kiekvienu fondų valdytoju dirbame labai glaudžiai, įsigiliname į jų projektus ir itin operatyviai reaguojame į užklausas. Dideliame komerciniame banke dažnai tokio operatyvumo tiesiog sunku tikėtis.“

Susiję straipsniai:

– UAB akcijų perleidimo sandoriai – be notarų
– Daugiau įžvalgų rasite mūsų YoutTube kanale

STRAIPSNĮ PARUOŠĖ
Marija Kisieliūtė
Orion Securities | Marketingo ir komunikacijos vadovė

Konsultuojame:

– AB, UAB akcijų, obligacijų apskaita
– Registruojame vertybinių popierių emisiją depozitoriume ir atstovaujame klientą esminių įvykių metu ir kitais atvejais
– Teikiame turto saugojimo paslaugą Informuotiesiems investuotojams skirtiems fondams
– Teikiame depozitoriumo paslaugą Profesionaliems investuotojams skirtiems fondams
– Fondo GAV skaičiavimas ir buhalterinė apskaita
– Fondo dalyvių apskaita
– Registruojame fondų emisiją depozitoriume ir atstovaujame klientą esminių įvykių metu ir kitais atvejais

Susisiekite:

Justina Nedzinskaitė | Orion finansų skyriaus vadovė
jn@orion.lt