Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.
Integre Trans | Tarptautinės logistikos įmonės obligacijos

Orion rolė šiame projekte

Tarptautinės logistikos įmonės „Integre Trans“ kreipėsi į „Orion Securities“ dėl finansavimo pritraukimo verslo plėtrai.

Pastaruosius keletą metų įmonė nuosekliai didina nuosavą vilkikų parką, pradeda dirbti su vis daugiau gerai žinomų tarptautinių įmonių pervežimais bei plečia intermodalinių paslaugų apimtis. Pritrauktos lėšos bus skirtos tolimesnių plėtros projektų finansavimui ir jų vystymui, apyvartinio kapitalo užtikrinimui ir strateginių tvarumo tikslų įgyvendinimui.

Investicinės bankininkystės įmonė „Orion Securities“ išplatino tarptautinės transporto ir logistikos įmonės „Integre Trans“ obligacijų už 4 mln. Eur. Organizuoto aukciono metu šiai obligacijų emisijai buvo nustatyta 12% + 6 mėn. EURIBOR metinių palūkanų norma.

 

Projekto tipas Obligacijų išleidimas ir platinimas
Klientas UAB „Integre Trans“
Projekto vertė 4 mln. EUR
Orion rolė Siūlymo organizatorius
Metai 2023

 


„Orion Securities“ – „Pandea Global M&A“ patarėjų tinklo narys

Ši tarptautinio patarėjų tinklo narystė suteikia „Orion“ komandai išskirtinę prieigą prie užsienio pirkėjų ir investuotojų, o mūsų klientams, įsikūrusiems Lietuvoje, prieigą prie didesnio skaičiaus įsigijimo objektų, kurie atvertų naujas geografijas. Taip pat mūsų bendradarbiavimas suteikia klientams galimybę konsultuotis su „Pandea“ konsultantais, kurie galėtų padėti ir patarti mūsų klientams verslų plėtros užsienyje klausimais.

Konsultuojame:

Obligacijų išleidimo, verslo pirkimo, pardavimo, susijungimo klausimais.

Susisiekite:

Mykantas Urba | Orion įmonių finansų skyriaus vadovas
cf@orion.lt