Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.
Duris Vilniuje atvėrė naujos kartos studentų namai – „Orion“ fondui pritraukė virš 18 mln. Eur

Jau keletą metų aktyviai dirbame su „I Asset Management“ komanda ir jų valdomu „IAM European Student Housing Fund“, kuris investuoja į šiuolaikinių studentų namų infrastruktūros kūrimą.

Šį rudenį duris studentams atvėrė net du nauji projektai Vilniuje ir Rygoje. Spalio mėnesį oficialiai atidarytame „SHED Co-living Vilnius“ jau gyvena 219 studentų ir jaunų specialistų net iš 32 pasaulio šalių. Šie studentų namai išsiskiria itin modernia aplinka, daug dėmesio skirta ne tik privačioms, bet ir bendro naudojimo erdvėms.

Į „SHED Co-living Vilnius“ projektą „Orion Securities“ padėjo pritraukti 2.5 mln. Eur iš individualių Lietuvos investuotojų. Bendrai šio fondo projektams Varšuvoje, Rygoje ir Vilniuje „Orion“ komanda pritraukė virš 18 mln. Eur.

Karolis Pikūnas | Orion investicinės bankininkystės skyriaus vadovas

 

„Naujos kartos studentų bendrabučių (angl. student housing) segmentas sparčiai auga visame pasaulyje. Rodikliai itin geri, 2021 m. rugsėjį vidutinis privačių studentų bendrabučių užimtumas Europoje siekė net 94%. Ši investicinė niša turi dar daug neišnaudoto potencialo Centrinės ir Rytų Europos regione, kuris patrauklus investuotojams, siekiantiems investuoti į ilgalaikės infrastruktūros kūrimą Baltijos regione ir ne tik. Be to, projekto valdymu užsiima itin profesionali komanda. Rugsėjį duris atvėrė modernūs studentų namai Rygoje, o kitų metų rudenį naujas bendrabutis pradės veikti ir Krokuvoje.“ – teigia „Orion Securities“ investicinės bankininkystės skyriaus vadovas Karolis Pikūnas.

„SHED Co-living Vilnius“ visos gyvenamosios vietos buvo iš anksto rezervuotos dar rugpjūtį ir, kaip teigia „European Student Housing Fund“ fondo partneris Matas Mockeliūnas, tai puikiai parodo šio ir numatomų projektų ateities perspektyvas.

„Prielaidos, kad projektas bus sėkmingas, pasiteisino. Matėme, kad net per Covid-19 pandemijos įkarštį daugelyje Europos šalių panašių studentų namų užimtumas siekė 80–90 proc., o tiek prieš metus, tiek dabar, prasidėjus mokslo metams, studentai pilnai užpildo veikiančius privačius studentų namus. Tai reiškia, kad ir poreikis moderniam būstui regione auga ir išlieka didžiulis, o mes planuojame tolesnę plėtrą ir žvalgomės naujų projektų Varšuvoje, Vroclave, Gdanske, Prahoje ir Bratislavoje bei kituose akademiniuose miestuose“, – teigia Matas Mockeliūnas.

Bendrabučio interjieras

Susiję straipsniai:

Vilniuje atidarė pirmąjį „co-living“ studentams: trūksta nebent tik baseino
„Bonard“ įkūrėjas apie šviežią nišą: net jei Vilniuje atsirastų 10 naujų projektų, jie būtų pilni

STRAIPSNĮ PARUOŠĖ
Marija Kisieliūtė
Orion Securities | Marketingo ir komunikacijos vadovė

Konsultuojame:

– Padedame suformuoti investicinį portfelį, konsultuojame rinkų klausimais;
– Pateikiame strategijas, kaip apsaugoti investicinį portfelį nuo potencialių rinkos svyravimų;
– Aktyviai prižiūrime esamų investuotojų pozicijas;

Susisiekite:

Karolis Pikūnas | Orion investicinės bankinikystės skyriaus vadovas
kp@orion.lt