Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.
„Orion“ įsteigė lizingo verslui bendrovę „Orion Leasing“

„Orion“ komanda apjungė jėgas su ilgamečiais lizingo specialistais iš „UniCredit Leasing“ ir įsteigė lizingo bendrovę „Orion Leasing“, kuri teiks finansinio lizingo paslaugas verslams. Įmonei vadovaus Laimonas Belickas – buvusio „UniCredit Leasing“ Lietuvoje steigėjas ir ilgametis vadovas.

Orion vadovas Alius Jakubėlis

 

„Orion“ vadovas Alius Jakubėlis teigia: „Orion“ turi itin didelę patirtį dirbant su įmonių finansais ir kapitalo pritraukimu. Gerai suprasdami savo klientų poreikius, matome vis dar neužpildytą nišą efektyviam finansavimo gavimui, kuris paskatintų įmones augti ir siekti savo tikslų greičiau. Siekiame gauti komercinio banko licenciją, todėl tikime, kad lizingo veikla sustiprins mūsų konkurencinį pranašumą.“

Laimonas Belickas | „Orion Leasing“ vadovas

 

Jungtis būtent su „Orion“ įmonių grupe, anot L. Belicko, paskatino jų patirtis kapitalo pritraukimo ir valdymo srityje bei abipusiai sutampantis požiūris į verslo finansavimą.

„Įkūrę naują lizingo bendrovę, keliame sau reikšmingą uždavinį – įmonėms užtikrinti greitą ir efektyvią prieigą prie kapitalo, skiriamo investicijoms į verslo modernizavimą ir technologinį progresą. Teiksime gamybinės ar IT įrangos, mobilumo priemonių, transporto, žemės ūkio, statybinės ir kitos technikos finansavimą ir nuomos paslaugas didelės bei mažos apimties įmonėms. Išskirtinį dėmesį skirsime žaliosios konversijos bei žiedinės ekonomikos sprendimams. Šiandien tokių žaidėjų rinkoje nematau“, – komentuoja L. Belickas.

„Mūsų išskirtinumas ir veiklos ypatybė – tai, jog bendradarbiaudami su gamintojais ir turto pardavėjais galime papildyti jau rinkoje veikiančius bankinio finansavimo produktus ir suteikti finansavimą būtent tokiais atvejais, kur projektams sunkiau gauti tradicinį bankinį finansavimą. Šiandien Lietuvoje ir kai kuriose kitose šalyse lizingo veikla neretai yra integruojama į bankų vidines struktūras. Taip prarandamas lankstumas, nukenčia kliento interesai,“ – teigia L.Belickas.

Šiuo metu „Orion Leasing“ pradeda veiklą Lietuvoje, bet artimiausiu metu planuojama plėtra ir į kitas Europos rinkas. Veiklos pradžios portfelis siekia apie 20 m EUR ir aktyviai plėsis ateityje.

 

Daugiau apie Orion:

• Orion internetinis puslapis: www.orion.lt
Facebook paskyra
Linkedin paskyra
Youtube kanalas

STRAIPSNĮ PARUOŠĖ
Marija Kisieliūtė
Orion | Marketingo vadovė