Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.
„Orion“ vadovo Aliaus Jakubėlio žinutė investuotojams

Gerbiami investuotojai, 

Alius Jakubėlis | Orion direktorius

Aktyviai rūpinamės Jūsų investicijomis

Visame pasaulyje paskelbus specialiąją situaciją dėl COVID-19 viruso plitimo, norime Jus informuoti, kad investicinės įmonės „Orion“ darbas nestoja. Toliau teikiame visas paslaugas ir aktyviai rūpinamės, kad Jūsų investicijas ar projektus ši laikina situacija įtakotų kuo mažiau.

Istorija yra parodžiusi, kad tokie ekonominiai šokai, plačiai paveikia daugelį verslų. Noriu pabrėžti, kad dabar ypač svarbus metas proaktyvumui. Kiekvienoje net ir krizinėje situacijoje yra galimybių ir būdų, kaip amortizuoti ekonominių svyravymų įtaką ir netgi uždirbti. Tad kviečiu Jus šiuo metu aktyviai konsultuotis su asmeniniais „Orion“ finansų patarėjais, kad rasti sprendimus. Dirbdami finansų rinkoje jau beveik 27 metus, esame sukaupę daug žinių ir patirties, kaip naviguoti tokiose situacijose.

Laikini pokyčiai darbo procesuose

Norime informuoti, kad siekdami sumažinti tikimybę plisti COVID-19 virusui, atsižvelgdami į vyriausybės ir gydymo įstaigų rekomendacijas, ateinančias 2 savaites:

Susitikimai Asmeninius finansinius ir investicinius klausimus skatiname aptarti telefonu arba video konferencijos metu. Jeigu esate numatę susitikimų, netrukus Jūsų asmeninis patarėjas su Jumis susisieks.

Sutarčių pasirašymas Jeigu reikia pasirašinėti sutartis yra galimybės tai padaryti nuotoliniu būdu. Iškilus tokiai situacijai, Jūsų „Orion“ patarėjas, susisieks ir paaiškins, kaip tai padaryti.

Dėkui už supratingumą ir linkiu sveikatos!
Alius Jakubėlis

 

 

Susiję straipsniai:

– Juodoji gulbė kapitalo rinkose sukėlė paniką – kaip elgtis investuotojams?

STRAIPSNĮ PARUOŠĖ
Marija Kisieliūtė
Orion Securities | Marketingo ir komunikacijos vadovė

Konsultuojame:

– Individualios investicijų strategijos, investicinio portfelio formavimas ir valdymas
– Įmonių finansai: alternatyvus finansavimas, įmonių pirkimai ir pardavimai

Susisiekite:

Alius Jakubėlis | Orion Direktorius
aj@orion.lt