Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.
„Orion“ vadovo Aliaus Jakubėlio žinutė investuotojams: laikas detaliai peržiūrėti investicinį portfelį ir jį optimizuoti

Gerbiami Investuotojai, 

Alius Jakubėlis | Orion direktorius

Į finansų rinkas ir kiekvieno kasdienybę atėjus neramiems laikams, norime, kad žinotumėte, jog daugiau nei 25 metus „Orion“ prioritetas yra Jūsų finansinė gerovė. Šiomis dienomis norime užtikrinti Jus, kad kaip visada skirsime visas savo žinias, sukauptą patirtį ir resursus, kad padėti Jums pasirūpinti finansiniu turtu.

„Orion“ toliau tęsia veiklą, teikdama visas paslaugas nuotoliniu būdu. Komanda dirba efektyviai ir yra pasiruošusi operatyviai atsakyti į kilusius klausimus ir suteikti profesionalias konsultacijas.

Kur šiuo metu turėtų būti nukreiptas mūsų visų dėmesys: į praeitį, dabartį ar ateitį?

Koncentruokimės į tai, ką galime kontroliuoti

Vyriausybėms imantis itin griežtų karantino priemonių ir ekonomikai vis ryškiau rodant recesijos ženklus, rekomenduojame detaliai peržiūrėti visus Jūsų laikomus aktvyus. Kviečiame kartu su „Orion“ investavimo specialistais įvertinti esamą investicinio portfelio būklę: ar jis pakankamai diversifikuotas, kaip pasikeitė atskirų finansinių priemonių rizikos laipsnis, koks jo likvidumas? Visus šiuos klausimus Jums padės atsakyti asmeninis finansų patarėjas.

Alius
Jakubėlis
Laikas kiekvienam įvertinti savo esamą investicinio portfelio būklę: ar jis pakankamai diversifikuotas, kaip pasikeitė atskirų finansinių priemonių rizikos laipsnis, koks jo likvidumas? Visus šiuos klausimus Jums padės atsakyti asmeninis finansų patarėjas.

 

Remiantis COVID-19 viruso plitimo raida Kinijoje, neapibrėžtumas rinkose ir socialinėje erdvėje galimai išsilaikys dar keletą mėnesių. Verslo skatinimui skirta finansinė parama gali užtrukti, tad svarbu atkreiptį dėmesį, ar Jums ar Jūsų verslui gali prireikti papildomo likvidumo. Privalote užsitikrinti minimalų finansinį stabilumą, kad galėtumėte tvirtai atlaikyti esamus iššūkius.

Žvelkime į naujas galimybes

Kai kapitalo rinkas apima recesija, pinga beveik visos finansinės priemonės. Tai atsitinka tiek dėl tiesioginio ekonominio efekto, kuris veikia įmonės, tiek dėl investuotojų panikos, likvidumo poreikio, saugių investicijų paieškos, per didelio užsiskolinimo ir pan. Tačiau krizių pamokos rodo, kad nors finansų rinka yra pirmoji, kuri patiria nuostolius, tačiau ji yra ir pirmoji, kuri atsigauna.

Jau keletą metų dauguma finansinių rodiklių indikavo, kad akcijos, obligacijos ir kitos turto klasės yra pervertintos. Dabar atsiranda naujos galimybės suformuoti ar papildyti savo investicinius portfelius gerokai atpigusiais aktyvais. Privalote žiūrėti į 2-5 metų perspektyvą.

Pastarajį dešimtmetį dėl išsivysčiusios IT infrastruktūros, svyravimai rinkose, tiek kritimo, tie kilimo atvejais pasireiškia labai staigiai. Kad pasinaudoti naujai atsirandančiomis galimybėmis efektyviau, Jūs galite naudotis tokiomis paslaugomis kaip portfelio valdymas ir investavimo konsultacijos.

Kam reikalingas investavimo konsultantas?

Investavimo konsultantas, aktyviai valdantis Jūsų investicinį portfelį, gali užtikrinti, kad informacija apie rinkos pasikeitimus ir naujas galimybes Jus pasieks laiku, ir Jūs galėsite imtis efektyvių veiksmų.

Mes esame čia tam, kad Jūs galėtumėte aktyviai ir efektyviai valdyti savo turimą turtą. Mes čia tam, kad atsakytume į Jums kylančius klausimus. Tad drąsiai skambinkite ir konsultuokitės – dabar pats laikas užtikrinti, kad šio ekonominio nuosmukio įtaka Jums būtų kuo mažesnė.

Jūs būkite sveiki, o mes padėsime aktyviai pasirūpinti turimu turtu!

Alius Jakubėlis
„Orion“ Direktorius

 

Susiję straipsniai:

– Kokia tai „meška“, kuriam laikui ji čia ir ką jos veiksmuose svarbu stebėti?

STRAIPSNĮ PARUOŠĖ
Marija Kisieliūtė
Orion Securities | Marketingo ir komunikacijos vadovė

Konsultuojame:

– Individualios investicijų strategijos, investicinio portfelio formavimas ir valdymas
– Įmonių finansai: alternatyvus finansavimas, įmonių pirkimai ir pardavimai

Susisiekite:

Alius Jakubėlis | Orion Direktorius
aj@orion.lt