Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.
„Orion“ pradėjo logistikos įmonės „Integre Trans“ obligacijų platinimą

Investicinės bankininkystės įmonė „Orion Securities“ išplatino tarptautinės transporto ir logistikos įmonės „Integre Trans“ obligacijų už 4 mln. Eur. Organizuoto aukciono metu šiai obligacijų emisijai buvo nustatyta 12% + 6 mėn. EURIBOR metinių palūkanų norma. Numatoma, kad po obligacijų paskirstymo investuotojams 2023 m. gegužės 5 d., bendrovė artimiausiu metu kreipsis į „Nasdaq Vilnius“ biržą dėl obligacijų įtraukimo į „First North“ skolos vertybinių popierių sąrašą.

„Tiek sprendimas platinti obligacijas, tiek ir pats procesas bei pristatymai investuotojams buvo įtemptas laikas, nes tai darėme pirmą kartą ir viskas buvo nauja. Nesitikėjome ir tokio susidomėjimo tiek iš investuotojų, tiek ir visuomenės. Džiaugiuosi, nes mums tai pavyko puikiai, o tai parodo, kad mūsų įmone ir verslu tiki ir pasitiki.  Šios investicijos mums leis diversifikuoti finansavimo šaltinius ir tęsti projektus pagal planą“, –teigia Žana Kel, „Integre Trans“ vadovė.

Pritrauktos lėšos bus skirtos tolimesnių plėtros projektų finansavimui ir jų vystymui, apyvartinio kapitalo užtikrinimui ir strateginių tvarumo tikslų įgyvendinimui. Pastaruosius keletą metų įmonė nuosekliai didina nuosavą vilkikų parką, pradeda dirbti su vis daugiau gerai žinomų tarptautinių įmonių pervežimais bei plečia intermodalinių paslaugų apimtis.

„Orion Securities“ vadovas Karolis Pikūnas teigia, jog: „Investicija pasirodė įdomi investuotojams dėl plačiai diversifikuoto „Integre Trans“ klientų portfelio, pasiūlytų patrauklių palūkanų normų ir verslo plėtros planų. Sulaukėme daugiau paraiškų investuoti nei planuojama išplatinti suma. Sėkmingai išleidusi šią obligacijų emisiją, „Integre Trans“ turės kapitalo, reikalingo jos veiklai ir plėtros planams finansuoti.“

Mykantas Urba | Orion įmonių finansų skyriaus vadovas

„Sėkmingai išplatinta „Integre Trans“ obligacijų emisija papildys šiemet ženkliai suaktyvėjusią Lietuvos skolos vertybinių popierių rinką. Bendraudami su papildomo kapitalo ieškančiomis bendrovėmis pastebime, kad vis daugiau verslų kapitalo pritraukimui pasirenka obligacijas, kaip lankstų ir konkrečius verslo finansavimo poreikius atitinkantį skolos instrumentą.“ – teigia „Orion Securities“ įmonių finansų skyriaus vadovas Mykantas Urba.

Daugiau informacijos:

„Orion“ pradėjo logistikos įmonės „Integre Trans“ obligacijų platinimą

„Integre Trans“ pasiūlymas už 13,5–15,5%: susipažinimo ir plėtros neramiais laikais rizikos premija

Norite gauti žinutę apie ateities obligacijų platinimus?

Prašome parašyti mums el. laišką į obligacijos@orion.lt ir mes įtrauksime jus į informacijos gavėjų sarašą.

STRAIPSNĮ PARUOŠĖ
Marija Kisieliūtė
Orion Securities | Marketingo ir komunikacijos vadovė

Konsultuojame:

– Įmonių finansai
– Įmonių pardavimai ir pirkimai
– Startuolių finansavimas
– Įmonių vertės nustatymas

Susisiekite:

Mykantas Urba | Įmonių finansų skyriaus vadovas
mu@orion.lt