Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.
„Orion“ išplatintos „Integre Trans“ įtrauktos į Nasdaq Baltijos „First North“ rinką

Vilnius/Ryga/Talinas, Nasdaq Baltijos rinka, 2023 m. rugpjūčio 23 d. – Nasdaq (Nasdaq: NDAQ) praneša, kad „Nasdaq Vilnius“ vertybinių popierių birža šiandien įtraukia bendrovės „Integre Trans“ išleistas obligacijas į prekybą Nasdaq Baltijos „First North“ rinkoje.

Transporto ir logistikos bendrovės „Integre Trans“ išleistų obligacijų emisijos dydis yra 4 mln. eurų. Obligacijos nominali vertė – 1.000 eurų, metinė palūkanų norma siekia 12% plius 6 mėnesių EURIBOR, palūkanos mokamos vieną kartą per pusmetį. Obligacijų emisijos išpirkimo data – 2026 m. gegužės 5 d. Bendrovės pritrauktos lėšos bus naudojamos bendrovės apyvartiniam kapitalui ir grupės plėtrai užtikrinti.

„Sveikiname transporto ir logistikos paslaugų įmonę „Integre Trans“, įtraukus obligacijų emisiją į prekybą Nasdaq Baltijos „First North“ rinkoje ir džiaugiamės bendrovės sėkmingu debiutu viešoje vertybinių popierių rinkoje“, – sako Saulius Malinauskas, „Nasdaq Vilnius“ vertybinių popierių biržos prezidentas. „Linkime naujajam emitentui sėkmės kapitalo rinkoje ir tikimės bendradarbiauti ateityje“.

Sėkmingai išleidusi pirmąją obligacijų emisiją, „Integre Trans“ turės kapitalo, reikalingo jos veiklai ir plėtros planams finansuoti.

„Obligacijų platinimo procesas mums buvo sėkmingas, nes sulaukėme daugiau paraiškų investuoti nei planuota išplatinti suma. Tai parodo, kad pavyko sudominti investuotojus ir įgyti jų pasitikėjimą. Alternatyvaus finansavimo pritraukimas mums yra nuoseklus žingsnis užtikrinti plėtrai, o iš obligacijų emisijos gautos lėšos bus naudojamos grupės plėtros projektams“, – tvirtina „Integre Trans“ direktorė Žana Kel.

Nuo 1993-ųjų veikianti investicinės bankininkystės įmonė „Orion Securities“ išplatino „Integre Trans“ obligacijas. „Orion Securities“ įmonių finansų skyriaus komanda konsultavo įmonę bei parengė optimaliausią kapitalo pritraukimo struktūrą ir dalyvavo lėšų pritraukimo procese: atliko paruošiamuosius darbus, surado investuotojus ir padėjo pasiekti galutinį susitarimą.

„Orion Securities“ įmonių finansų skyriaus vadovas Mykantas Urba teigia: „Sėkmingai išplatinę 4 mln. eurų „Integre Trans“ obligacijų emisiją, žengiame dar vieną žingsnį įtraukdami „Integre Trans“ obligacijas į Nasdaq „First North“ rinką. Šis įtraukimas suteiks papildomo likvidumo galimybes investuotojams ir efektyvesnę emitento esminių įvykių bei finansinės informacijos sklaidą. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie Lietuvos kotiruojamų vertybinių popierių rinkos plėtros.“

Advokatų kontora „Ellex Valiunas” konsultavo bendrovę obligacijų siūlymo ir įtraukimo į biržą teisiniais klausimais.

„Džiaugiamės būdami šio itin sėkmingo projekto strategine dalimi. Dėkojame klientui už pasitikėjimą mūsų teisės profesionalų komanda ir už galimybę prisidėti prie „Integre Trans“ įgyvendinamų ambicingų planų, susijusių su transporto ir logistikos paslaugų plėtra Europoje“, – teigia „Ellex Valiunas“ asocijuotoji partnerė Eglė Neverbickienė.

Apie „Integre Trans“

UAB „Integre Trans“ yra transporto ir logistikos paslaugų įmonė, turinti filialus Lietuvoje, įmones Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lenkijoje. Įmonė turi diversifikuotą klientų portfelį ir dirba su įvairių sektorių atstovais: maisto ir gėrimų, farmacijos, mažmeninės ir didmeninės prekybos, pramonės, gamybos, chemijos, bei kt.

Pagrindinės įmonės paslaugų eksporto valstybės yra Vakarų Europos šalys: Vokietija, Prancūzija, Beniliukso šalys, Italija, Ispanija ir Jungtinė Karalystė.
2022 metais „Integre Trans“ grupės apyvarta augo 59 proc. ir pasiekė 165 mln. Eur., darbuotojų skaičius per metus paaugo 50 proc., o vilkikų parkas buvo padidintas 600 naujais vilkikais. Pastaruosius keletą metų grupės pardavimų pajamos didėjo po daugiau kaip 35 proc., pavyko atlaikyti karo, vairuotojų stygiaus, pandemijos bei kylančių degalų ir energetikos kainų įtakotus iššūkius.

Daugiau informacijos:

„Orion“ pradėjo logistikos įmonės „Integre Trans“ obligacijų platinimą

59% pajamas didinusi „Integre Trans“ skelbia apie atsigaunančią transporto rinką

– Plačiau apie įmonių finansų skyriaus paslaugas

Prenumeruokite naujienas

Gaukite naujienas į savo pašto dėžutę

Prašome palaukti...

Sveikiname sėkmingai užsiregistravus!

STRAIPSNĮ PARUOŠĖ
Marija Kisieliūtė
Orion Securities | Marketingo ir komunikacijos vadovė

Konsultuojame:

– Įmonių finansai
– Įmonių pardavimai ir pirkimai
– Startuolių finansavimas
– Įmonių vertės nustatymas

Susisiekite:

Mykantas Urba | Įmonių finansų skyriaus vadovas
mu@orion.lt