Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.
Leafood | Kapitalo pritraukimas vertikaliam ūkiui

Orion rolė šiame projekte

Su „Leafood“ įkūrėjais pradėjome bendrauti dar 2021 metais, kai vienas iš įkūrėjų pristatė unikalaus vertikalaus ūkio idėją „Orion Securities“ komandai. Nuo to laiko aktyviai bendradarbiavome su „Leafood“ ir struktūrizavome sandorį taip, kad 2022 m. rudenį galėtume atlikti investiciją pradinėje įmonės vystymosi stadijoje.

„Orion Securities“ 2022 m. spalio mėnesį atliko 1,6 mln. EUR investiciją į uždarąją akcinę bendrovę „Leafood“, kartu sudarant galimybę klientams ir smulkesniems investuotojams prisijungti prie šios inovatyvios investicijos.

Nuo atliktos investicijos pradžios „Leafood“ komanda laiku vykdė užsibrėžtus darbus ir kaip ir planuota, pirmoji salotų gamyba prasidėjo balandžio mėnesį.“ – teigia „Orion Securities“ įmonių finansų skyriaus vadovo pavaduotojas Lukas Žilinskas.

Projekto tipas Kapitalo pritraukimas
Orion rolė Siūlymo organizatorius
Klientas UAB „Leafood“
Projekto vertė 1.6 mln. EUR
Projekto metai 2022

Tolimesnis bendradarbiavimas

Lukas Žilinskas, „Orion Securities“ įmonių finansų skyriaus vadovo pavaduotojas, po KŪB „Orion Growth“ atliktos investicijos tapo „Leafood“ valdybos nariu. L. Žilinskas aktyviai dalyvauja valdybos susitikimuose ir kartu su „Leafood“ įkūrėjais priima strateginius planus dėl įmonės augimo.

KŪB „Orion Growth“ yra „Orion Securities“ įsteigtas fondas, į kurį buvo pritraukta 1.6 mln. EUR investicijų. Šis fondas atliko investiciją į „Leafood“ bendrovę. KŪB „Orion Growth“ atsakinga už investuotojų ryšių valdymą ir sėkmingą išėjimą iš investicijos 2-3 metų laikotarpyje su minimalia 15 % vidutine grąžos norma.

Plačiau apie projektą galite skaityti „Verslo Žiniose“.

 


„Orion Securities“ – „Pandea Global M&A“ patarėjų tinklo narys

Ši tarptautinio patarėjų tinklo narystė suteikia „Orion“ komandai išskirtinę prieigą prie užsienio pirkėjų ir investuotojų, o mūsų klientams, įsikūrusiems Lietuvoje, prieigą prie didesnio skaičiaus įsigijimo objektų, kurie atvertų naujas geografijas. Taip pat mūsų bendradarbiavimas suteikia klientams galimybę konsultuotis su „Pandea“ konsultantais, kurie galėtų padėti ir patarti mūsų klientams verslų plėtros užsienyje klausimais.

Konsultuojame:

Kapitalo pritraukimo, obligacijų išleidimo, verslo pirkimo, pardavimo, susijungimo klausimais.

Susisiekite:

Mykantas Urba | Orion įmonių finansų skyriaus vadovas
cf@orion.lt