Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.
Naujam viešbučiui prie Rygos oro uosto pasirinktas „Hilton” prekės ženklas

Fondo valdytojas „I Asset Management“ pasirašė franšizės sutartį su viešbučių tinklu „Hilton Worldwide“ dėl prie Rygos oro uosto vystomo 3 žvaigždučių, 187 kambarių viešbučio. Šiam viešbučiui pasirinktinktas „Hampton by Hilton“ prekinis ženklas. Į viešbučio statybą investuoja „Airport Hotels Fund“, kuris šių metų pradžioje kartu su investicine bendrove „Orion Securities“ surinkto 7.8 mln Eur investicijų.

Viešbutis turėtų atverti duris 2022-ųjų metų pirmąjį ketvirtį. Pasirinkti viešbučio valdytoją buvo skelbtas konkursas. Buvo rinktasi tarp trijų gerai žinomų tarptautinių viešbučių prekių ženklų: „iBis Styles“ („AccorHotels“), „Hampton by Hilton“ („Hilton“) bei „Moxy“ („Marriott Intl“). Įvertinus kiekvieno privalumus, nuspręsta rinktis „Hilton“ prekės ženklą.

Kodėl „Hilton“?

„Pasirinkome „Hampton by Hilton“, nes jie žinomi, kaip naudojantys efektyvią koncepciją: patiriamos mažesnės veiklos sąnaudos, tačiau tuo pačiu metu palaikomos aukštesnės kambarių kainos, lyginant su kitais į tokią klasę patenkančiais viešbučiais. Šiuo atveju, mažesnis investicijų kiekis, tikima, jog padės pasiekti didesnę investicinę grąžą.“ – teigia Ernestas Kazbaras „I Asset Management“, kuri valdo „Airport Hotels Fund“ vadovas.

Ernestas
Kazbaras
„Pasirinkome „Hampton by Hilton“, nes jie žinomi, kaip naudojantys efektyvią koncepciją: patiriamos mažesnės veiklos sąnaudos, tačiau tuo pačiu metu palaikomos aukštesnės kambarių kainos, lyginant su kitais į tokią klasę patenkančiais viešbučiais. Šiuo atveju, mažesnis investicijų kiekis, tikima, jog padės pasiekti didesnę investicinę grąžą.“

 

„Taip pat patrauklumo šiam tinklui suteikia gerai išvystyta lojalumo programa, kuri 2020-aisiais metais pasieks jau 100 milijoną narių visame pasaulyje ir bendras prekės ženklo „Hilton“ žinomumas“, – papildo E. Kazbaras.

Projektui surinkta itin stipri komanda

Viešbučio valdymui pasirinktas „Apex Alliance Hotel Management”, nepriklausoma viešbučių valdymo įmonė. Šiuo metu „Apex Alliance Hotel Management”, jau valdo 6 viešbučius, trijose šalyse bei yra suplanavę valdyti dar 10 viešbučių iki 2022-ųjų metų. Tai ne pirmas „Apex Alliance” bendradarbiavimas su „Hilton”.

„Hilton“ yra oro uostų viešbučių pionieriai, Jų pirmasis oro uostų viešbutis buvo atidarytas 1959 metais San Franciske. „Hilton“ suteikia platų ir gerai išvystytą pardavimo ir marketingo platformą bei dalinasi savo patirtinimi (angl. know-how) oro uostų viešbučių valdymo srityje, taigi kaip operatorius jaučiamės tikrai tvirtai dėl sėkmingo Rygos oro uosto viešbučio projekto įgyvendinimo ir valdymo.“ – teigia „Apex Alliance Hotel Management“ plėtros vadovė Brigita Aleksandravičiūtė.

Brigita
Aleksandravičiūtė
„Hilton“ suteikia platų ir gerai išvystytą pardavimo ir marketingo platformą bei dalinasi savo patirtinimi (angl. know-how) oro uostų viešbučių valdymo srityje, taigi kaip operatorius jaučiamės tikrai tvirtai dėl sėkmingo Rygos oro uosto viešbučio projekto įgyvendinimo ir valdymo.“

 

„Praeitais metais atidarėme „Hilton Garden INN Bucharest Airport“ ir jau galime džiaugtis gerais rezultatais. To paties tikimės ir Rygos projekte“. – papildo B. Aleksandravičiūtė.

Viešbučio statybos darbams pasirinkta didžiausia Latvijos statybų bendrovė „UPB“.

Ne pirmas fondo projektas

Viešbutis prie Rygos oro uosto yra trečias „Aiport Hotels Fund“ vystomas projektas. Jau šių metų balandžio mėnesį bus atidarytas „Park Inn by Radisson Vilnius Airport Hotel & Business Centre“ prie Vilniaus oro uosto. O antrojo viešbučio statybos prie Krokuvos oro uosto pradėtos dar praitais metais. Šiuo metu vystomiems trims oro uostų viešbučiams „Aiport Hotel Fund“ surinko daugiau nei 18.5 milijonų eurų iš individualių investuotojų.

Projekto ambicijos nuolatos auga

Idėja statyti viešbučius prie tarptautinių oro uostų sėkmingai vystoma nuo 2017 metų. Projekto iniciatoriai dalinasi ambicijomis ir tiki, kad fondui pavyks išauginti portfelį iki tarptautinio lygio ir pritraukti didelį užsienio institucinį investuotoją. „Tokį žaidėją domintų tik didelis viešbučių paketas, išsiskiriantis tvaria geografine diversifikacija. Projektų konsolidacija rezultatų atneš ne tik idėjos pradininkams, bet ir visiems prie projektų prisidėjusiems investuotojams.“ – teigia E. Kazbaras

Susiję straipsniai:

– Verslo žinios: Lietuviai į viešbutį prie Rygos oro uosto investuos 7,7 mln. Eur

STRAIPSNĮ PARUOŠĖ
Marija Kisieliūtė
Orion Securities | Marketingo ir komunikacijos vadovė

Konsultuojame:

Turto valdymas, išsaugojimas, investicinių projektų valdymas

Susisiekite:

Mindaugas Strėlis | Orion Gerovės Valdymo skyriaus vadovas
ms@orion.lt