Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.
„Orion“ prisijungė prie tarptautinio „Pandea Global M&A“ patarėjų tinklo

„Orion Securities“ tapo oficialiu „Pandea Global M&A” patarėjų tinklo nariu. „Pandea Global M&A” yra tarptautinė organizacija, kuri apjungia kruopščiai atrinktas nepriklausomas įmones, kurios konsultuoja verslus susijungimų ir įsigijimų sandoriuose, kurių vertė svyruoja nuo 5 iki 500 milijonų eurų.

„Pandea“ tinklas veikia nuo 1990-ųjų metų ir turi platų narių skaičių net 24 valstybėse, o jų įgyvendintų sandorių vertė viršija 22 trilijonus eurų.

„Pastaruosius kelerius metus stebime didėjantį susidomėjimą tarptautiniais susijungimų ir įsigijimų sandoriais, kuriuose dalyvauja Lietuvos įmonės. Baltijos regionas tampa įdomus Europos instituciniams ir strateginiams investuotojams, o Lietuvos verslas vis dažniau ieško įsigijimo galimybių, kad galėtų plėsti savo veiklą užsienyje. Todėl manome, kad prisijungę prie „Pandea Global M&A” tinklo galėsime sukurti vertingų bendradarbiavimo galimybių tiek savo klientams, tiek ir savo kolegoms iš „Pandea”, – teigia „Orion“ įmonių finansų skyriaus vadovas Mykantas Urba.

Mykantas Urba | Įmonių finansų skyriaus vadovas

 

M. Urba papildo, jog: „Šis prijungimas prie tarptautinio patarėjų tinklo suteikia mūsų komandai geresnę prieigą prie užsienio pirkėjų ir investuotojų, o mūsų klientams, įsikūrusiems Lietuvoje, prieigą prie didesnio skaičiaus įsigijimo objektų, kurie atvertų naujas geografijas. Tai pat mūsų bendradarbiavimas suteiks prieigą ir galimybę konsultuotis su „Pandea“ konsultantais, kurie galėtų padėti ir patarti mūsų klientams verslų plėtros užsienyje klausimais.“

Investicininės bankininkystės įmonės „Orion“ teikia visapusiškas investavimo, kapitalo rinkų ir įmonių finansų paslaugas nuo 1993-ųjų. Ne tik konsultuojame didžiausius Lietuvos verslų savininkus susijungimų ir įsigijimų sandoriuose, bet ir padedame atrasti naujas investicines galimybes, jiems potencialiai įdomius naujus objektus plėtrai, atliekame detalius įmonių vertinimus bei analizes.

Daugiau informacijos:
• Orion internetinis puslapis: www.orion.lt
Facebook paskyra
Linkedin paskyra
Youtube kanalas

STRAIPSNĮ PARUOŠĖ
Marija Kisieliūtė
Orion | Marketingo vadovė

Konsultuojame:

– Įmonių finansai
– Įmonių pardavimai ir pirkimai
– Startuolių finansavimas
– Įmonių vertės nustatymas

Susisiekite:

Mykantas Urba | Orion įmonių finansų skyriaus vadovas
mu@orion.lt