Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.
“Orion Wealth Management” akiratyje - naujovės švietime

Naujai įsikūręs ir išplėstines gerovės valdymo paslaugas teikiantis „Orion Wealth Management“ padalinys metus pradeda su išskirtiniais projektais – Lietuvoje planuojama kurti pirmąją viešbučių verslo aukštąją mokyklą bei studentų bendrabučių tinklą. Kartu su vienu iš pagrindinių klientų bei partneriu Mariumi Jakuliu Jason bus siekiama užpildyti unikalią nišą rinkoje bei sukurti paslaugą, kuri skatins tolimesnę Lietuvos viešbučių ir restoranų verslo plėtrą bei tobulėjimą.

Baltijos šalyse – pirmoji

„Orion Securities” partneris bei „Orion Wealth Management” padalinio vadovas Mindaugas Strėlis teigia, jog tokia investicijų kryptis pasirinkta ne veltui – Lietuvoje sparčiai augant ne tik turistų, bet ir poilsio paslaugas teikiančių institucijų skaičiui, jaučiamas profesionalaus aptarnaujančio personalo trūkumas. Idėja gimė ir buvo išpuoselėta, sujungus turimą p. Jakulio viešbučių vystymo patirtį bei „Orion” komandos kompetenciją.

Mindaugas
Strėlis
„Kadangi šiuo metu Lietuvoje nėra galimybės pasirinkti studijas, tikslingai orientuotas tik į viešbučių verslą, prarandame daug talentingų profesionalų, kurie pasirenka tokio tipo mokslus užsienyje. Suteikdami tokią galimybę vietiniams studentams ne tik praturtinsime turizmo rinką, bet ir pritrauksime užsienio talentus, kadangi tai būtų pirmoji tokio tipo mokykla Baltijos šalyse.”

 

Jo teigimu, ilgametė partnerystė su teisininku, investuotoju bei viešbučių valdytoju Mariumi Jakuliu Jason leidžia geriau pažinti rinką bei suteikia tokio masto projektui geresnį pritaikymą ir tarptautinį pripažinimą. Bendradarbiaujant su geriausiais Lietuvos bei kaimyninių valstybių viešbučiais, studentams planuojama padėti įgyti ne tik aukščiausio lygio išsilavinimą, bet ir praktines žinias.

Šiuo metu “Orion Wealth Management” pradeda vesti derybas su pagrindiniais Lietuvos universitetais dėl galimybės kartu įsteigti viešbučių verslo mokyklą.

„Studentai – studentams”

Siekiant pagerinti teikiamą paslaugą bei palengvinti būsimų studentų pasirinkimą, p. Jakulis, lydimas „Orion Wealth Management” komandos, taip pat užsiims ir studentų bendrabučių vystymu. Pirmasis privatus bendrabutis bus skirtas ne tik naujosios viešbučių verslo mokyklos, bet ir kitų universitetų studentams. Ilgainiui tikimasi pirmą kartą Lietuvoje pristatyti „Student Hotel, for students by students”TM (liet. „Studentų viešbutis, studentai – studentams”) konceptą, kuris skatins aptarnavimo srities subtilybių besimokančiuosius pritaikyti įgytas žinias ir netgi užsidirbti, atliekant praktiką savo bendrabučių maitinimo, apgyvendinimo, registratūros bei kituose padaliniuose. Aukštesnės, nei įprasta, klasės bendrabučiai priartins Lietuvos universitetų standartus prie užsienietiškųjų bei, tikėtina, paskatins daugiau studentų apgyvendinimui pasirinkti ne atskirą nuomojamą būstą, o vietą, kuri suburs visus bendraminčius bei bendramokslius.

„Orion Wealth Management“ vadovo nuomone, esant palankioms sąlygoms bei galimybėms, bendrabučių tinklas išsiplės Lietuvos mastu, o išsipildžius projekto prognozėms – ir į kaimynines valstybes. „Jau dabar matome, jog kiti privatūs investuotojai išreiškia didelį susidomėjimą tokiais nišiniais, išskirtiniais projektais, todėl neatmetame galimybes plėstis tiek geografine, tiek idėjine prasme. Su kiekviena nauja investicija didėja ne tik galimybių, bet ir partnerių spektras, todėl galime savo klientams asistuoti įvairiausio dydžio projektuose“, – sako p. Strėlis. Jo teigimu, pirmajam bendrabučiui jau pasirinktas sklypas, kuriam šiuo metu atliekamas teisinis patikrinimas ir tikimasi, jog artimiausiu metu bus pasirašyta pirkimo sutartis.

Nuo viešbučių iki bendrabučių – viena kitą papildančios idėjos

Marius Jakulis Jason

Viešbučių administravimo mokykla bei planuojamas bendrabučių tinklas – ne pirmieji „Orion Wealth Management” bei p. Jakulio kartu įgyvendinami projektai. Nuo 2017 m. veikiantis nekilnojamo turto investicinis fondas „Nordic Airport Hotels Fund“, investuojantis į Centrinės/Šiaurės Europos šalių naujų viešbučių plėtrą bei esamų viešbučių įsigijimą taip pat tapo ilgalaikio bendradarbiavimo vaisiumi. Vienas iš pagrindinių idėjų autorių Marius Jakulis Jason teigia, jog naujos idėjos gimsta palaipsniui.

Marius Jakulis
Jason
„Pradėjus oro uosto viešbučių projektą, neplanavome plėstis į Europą, tačiau supratę idėjos unikalumą bei pajutę išorinį susidomėjimą, labai greitai atradome galimybes plėtrai. Taip pat nutiko ir su mokykla bei bendrabučiais – turint sparčiai besiplečiantį viešbučių tinklą, mes galime būti naudingi studentams, o jie – mums.“, – sako p. Jakulis, „AAA Holdingo“, kuriam priklauso prabangūs viešbučiai „Radisson Blu Royal Astorija Hotel, Vilnius“ ir „Grand Hotel Kempinski Vilnius“, valdybos pirmininkas.

Plačiau apie tai Verslo Žiniose.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

STRAIPSNĮ PARUOŠĖ
Marija Kisieliūtė
Orion | Komunikacijos ir marketingo vadovė