Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.

Darbo pasiūlymas Vilniuje: ieškome apskaitos skyriaus asistento (-ės)

Darbo pozicija Vilniuje. (Tinkama ir IV kurso studentui (-ei), kuris (-i) atitinka reikalavimus)

Susidomėjusius kandidatus kviečiame savo gyvenimo aprašymą ir trumpą motyvacinį laišką iki 2019 m. lapkričio 11 d. siųsti el. paštu info@orion.lt

Orion Apskaitos skyrius ieško asistento pusei etato. Darbas šiame skyriuje suteiks galimybę ne tik susipažinti su vertybinių popierių, emitentų, fondų apskaita, bet ir vykdomomis pinigų plovimo prevencijos, kliento pažinimo ir su tuo susijusiomis funkcijomis.

Darbo pobūdis:

– Duomenų apdorojimas MS Excel programomis, ataskaitų rengimas;
– Informacijos, susijusios su klientais, analizavimas;
– Galimų rizikų, susijusių su kliento profiliu, analizė;
– Pagalba tvarkant dokumentus, susijusius su skyriaus vykdoma veikla;
– Kiti apskaitos darbai.

Reikalavimai:

– Paskutinio bakalauro arba magistro kurso studentai šiose programose: Finansai, Ekonomika, Matematika;
– Geri darbo Excel įgūdžiai, analitinis mąstymas;
– Kruopštumas, pastabumas detalėms, atsakingumas;
– Prioritetas komandiniam darbui;
– Pirmenybė teikiama studentams su patirtimi apskaitos ir finansų srityje.

Apie Orion:

Orion – jau daugiau nei 25 metus veikiantis investicinės bankininkystės įmonė.

Ilgametę įmonės sėkmę laikome įrodymu, jog tik įsiklausydami į poreikius, efektyviai valdydami projektus ir operatyviai prisitaikydami prie nuolatos besikeičiančios rinkos pasieksime bendras pergales.

Apjungdami investicinės bankininkystės, turto valdymo ir tarpininkavimo kapitalo rinkose paslaugas, kiekvienam klientui pasiūlome unikalius sprendimus. Teikdami pilną paslaugų spektrą, ne tik galime užtikrinti efektyvesnį ir greitesnį procesų valdymą, bet ir tapti ilgalaikiais savo klientų patarėjais bei partneriais, siekiant užsibrėžtų tikslų.

STRAIPSNĮ PARUOŠĖ
Justina Nedzinskaitė
Orion | Finansų skyriaus vadovė