Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.
„Orion“ pradeda platinti viešą UAB „Consilium optimum“ 3 metų trukmės 5 mln. Eur vertės obligacijų emisiją

Telekomunikacines paslaugas Lietuvoje teikianti bendrovė UAB „Consilium optimum“, vartotojams žinoma kaip prekės ženklas „Fastlink“, pradeda platinti viešą 3 metų trukmės obligacijų emisiją, kurios metu sieks pritraukti 5 mln. Eur, o investuojams siūlo 12% metines palūkanas. Plačiau apie platinamas obligacijas.

Platinamos obligacijų emisijos dalies suma Emisijos trukmė Metinės palūkanos Kuponų mokėjimai Minimali investicijos suma Platinimo data
5 mln. Eur 3 metai 12% Ketvirtiniai 1 000 Eur Balandžio 30 d. – Gegužės 16 d., 2024

Obligacijų platinimą organizuoja ir vykdo „Orion Securities“. Šių vertybinių popierių platinimas pradedamas balandžio 30 dieną ir tęsis iki gegužės 16 dienos. Investuoti galima tiek privatiems, tiek instituciniams investuotojams, investavimo paraiškas teikiant per bankus bei finansų maklerių įmones. Minimali investicijos suma 1000 Eur, o palūkanos bus išmokamos kas ketvirtį. Ne vėliau kaip per 6 mėnesius nuo emisijos išleidimo, emisija bus įtraukta į alternatyvią „First North“ rinką.

„Ką tik pirmieji Lietuvos telekomunikacijų rinkoje pristatėme naujieną – šviesolaidinį internetą privatiems klientams iki 10 Gbps. Taip pat teikiame platų telekomunikacijų paslaugų spektrą privatiems ir verslo klientams: šviesolaidinį internetą, išmaniąją televiziją, mobilųjį ryšį, 4G ir 5G namų internetą, vaizdo stebėjimą bei kitas IT ir IP paslaugas. Paskutiniais metais kartu su komanda pasiekėme puikius finansinius rezultatus – pajamos išaugo 29%, o EBITDA – 28 %.“ – teigia UAB „Consilium optimum“ vadovas Vitalijus Romualdas Andrijauskas.

„Esame pasiruošę sekančiam augimo etapui, kuomet planuojame pasiūlyti klientams dar daugiau inovatyvių telekomunikacijų paslaugų, išauginti nuosavo šviesolaidinio tinklo aprėptį Vilniuje iki 27% lyginant su šiuo metu turimais 21%,  padidinti serverių pajėgumus, keisti esamas IT sistemas, diegti dirbtinio intelekto technologiją, atnaujinti televizijos programėlę bei automatizuoti procesus, būtent tam mums reikalingas papildomas kapitalas.“ – įmonės plėtros planus komentuoja V. Andrijauskas.

„Orion Securities“ finansų skyriaus vadovas Mykantas Urba

„Džiaugiamės galėdami rinkai pasiūlyti viešą obligacijų emisiją bei suteikti galimybę ir platesniam investuotojų ratui įdarbinti savo lėšas. Obligacijų emitentas per paskutinius keturis metus demonstruoja nuoseklų augimą, turi gerai išdirbtą verslo modelį bei veikia sąlyginai mažu cikliškumu pasižyminčiame sektoriuje. Be to, rinkos konkurenciją reguliuojanti teisinė bazė Emitentui sudaro palankias augimo galimybes, savo paslaugas siūlant vis didesniam fizinių bei juridinių klientų ratui Lietuvos teritorijoje.“ – teigia „Orion Securities“ finansų skyriaus vadovas Mykantas Urba.

„Investuotojų aktyvumas ir susidomėjimas obligacijomis kaip skolos investiciniu instrumentu nemažėja, o dėl tebesitęsiančio aukštų palūkanų periodo investuotojai turi palankias sąlygas įdarbinti lėšas su sąlyginai aukštu investiciniu pajamingumu. Nors finansavimas obligacijomis pastaruoju metu buvo gana plačiai naudojamas nekilnojamojo turto sektoriuje veikiančių emitentų, džiugu kad ir paslaugų sektoriaus bendrovės atranda šį finansavimo instrumentą. Tikime, kad dėl siūlomų patrauklių palūkanų, mažo įmonės skolų lygio bei veiklos modelio, pasižyminčio ženkliu piniginių srautų generavimu UAB „Consilium optimum“ obligacijos bus patrauklios ir galbūt, anksčiau investavusiems, bet, norintiems diversifikuoti savo investicijų portfelį, investuotojams.“ – teigia M. Urba.

Informacinis dokumentas  Pilna projekto  Informacija Sąlygos

Kaip investuoti?

Kreipkitės į Jūsų vertybinių popierių sąskaitą tvarkančią finansų maklerių įmonę / banką dėl investavimo pavedimo pateikimo.

Jeigu neturite su Lietuvoje veikiančiu finansų tarpininku sudarytos investicinių paslaugų sutarties, palikite savo kontaktus pateiktoje formoje ir su Jumis susisieks „Orion“ investicijų konsultantas. Arba rašykite laišką el. paštu obligacijos@orion.lt

„Orion Securities“ siūlo prieš priimant investicinį sprendimą pasitarti su Jūsų finansų konsultantu bei įvertinti visas su finansine priemone susijusias rizikas ir/ar kitas Jums reikšmingas aplinkybes.

Norite gauti„Orion Securities“ naujienas apie projektus bei įžvalgas?

Gaukite naujienas į savo pašto dėžutę

Prašome palaukti...

Sveikiname sėkmingai užsiregistravus!

 

Palikdami savo el. paštą Jūs sutinkate gauti „Orion“ marketingines naujienas ir informaciją.

STRAIPSNĮ PARUOŠĖ
Marija Kisieliūtė
Orion Securities | Marketingo ir komunikacijos vadovė

Konsultuojame:

– Įmonių finansai
– Įmonių pardavimai ir pirkimai
– Startuolių finansavimas
– Įmonių vertės nustatymas

Susisiekite:

Mykantas Urba | Įmonių finansų skyriaus vadovas
mu@orion.lt