Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.
„Orion Securities“ pritraukė daugiau nei 8 mln. EUR investicijų į „Capitalica Green Logistics Fund“

Tvarumo tema tampa vis aktualesnė Lietuvos investuotojams ir jie noriai investuoja į fondus, kurie dirba šia kryptimi. Vienas iš tokių pavyzdžių SBA grupės investicijų valdymo įmonės „Capitalica Asset Management“ pavasarį įsteigtas logistikos NT fondas „Capitalica Green Logistics Fund“.

Šis fondas investuoja į pastatytus „žaliosios koncepcijos logistikos centrus“ prie didžiųjų miestų bei pagrindinių transporto magistralių Baltijos regione. Investicijų atsirinkimui itin svarbus tvarumas, todėl objektai turi atitikti energetinio efektyvumo, aplinkosaugos, taršos ir triukšmo mažinimo standartus, taip švelninant globalią klimato krizę ir padidinant valdomo turto konkurencingumą, vertę ir ilgaamžiškumą.

Tvarių projektų vertė gerai atlaiko ekonominius sukrėtimus

Karolis Pikūnas | Orion investicinės bankininkystės skyriaus vadovas

 

Karolis Pikūnas, investicinės bankininkystės vadovas teigia: „Su „Capitalica Asset Management“ darbuojamės jau nuo pirmojo jų NT fondo. Investuotojai ir mes esame patenkinti praėjusių 5 metų rezultatais, turime stiprų tikėjimą nauja „žaliosios koncepcijos logistikos centrų“ strategija. Esame palankioje geografinėje vietoje, ši NT turto klasė dar stipriai atsilieka nuo likusios Europos. Beto pandemijos laikotarpis parodė, kad tvaraus turto vertė yra atsparesnės ekonominiams sukrėtimams. Tai pirmas tokio pobūdžio fondas Baltijos šalyse, kuris specializuojasi išskirtinai į logistikos centrus, matome, kad veiklos pradžia padaryta pačiu optimaliausiu tam metu ir investuotojų įsitraukimas tai tik patvirtina.“

„Capitalica Asset Management“ generalinis direktorius Andrius Barštys teigia, jog: „Tvariais sprendimais paremta logistika yra viena perspektyviausių sričių investicijų grąžos ir saugumo prasme. Elektroninės prekybos svarba auga, Baltijos regionas vystosi itin sparčiai, o logistikos objektų kainos santykinai kur kas patrauklesnės palyginti su Vakarų Europa.“

„Per 2021 metus „Orion Securities“ padėjo mums į fondą pritraukti daugiau nei 8 mln. EUR investicijų, tikimės šie skaičiai 2022 bus dar didesni, kai jau turėsime daugiau objektų mūsų portfelyje ir matysime pirmuosius augimo rezultatus“, – komentuoja A. Barštys.

Fondas per tris metus planuoja valdyti daugiau nei 100 mln. EUR turtą.

Susiję straipsniai:

– „Capitalica Asset Management“ žaliosios logistikos fondas pirmaisiais metais pritraukė 17 mln. Eur

– „Capitalica Asset Management“ žaliosios logistikos fondas įsigijo pirmąjį objektą

STRAIPSNĮ PARUOŠĖ
Marija Kisieliūtė
Orion Securities | Marketingo ir komunikacijos vadovė

Konsultuojame:

– Padedame suformuoti investicinį portfelį, konsultuojame rinkų klausimais;
– Pateikiame strategijas, kaip apsaugoti investicinį portfelį nuo potencialių rinkos svyravimų;
– Aktyviai prižiūrime esamų investuotojų pozicijas;

Susisiekite:

Karolis Pikūnas | Orion investicinės bankinikystės skyriaus vadovas
kp@orion.lt