Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.
Paysera: obligacijų išleidimas ir platinimas

Investicinės bankininkystės įmonė „Orion Securities“ sėkmingai išplatino vienos didžiausių Baltijos šalyse finansinių technologijų bendrovių „Paysera LT“, UAB subordinuotų obligacijų emisiją už 1 500 000 EUR už 15% metines palūkanas 5 metų terminui.

Orion rolė šiame projekte

Orion Securities sėkmingai pritraukė 1.5 mEUR per ilgalaikių subordinuotų obligacijų emisiją. Investicijos bus skirtos bendrovės II lygio kapitalo bazės stiprinimui.

Projekto tipas Obligacijų išleidimas ir platinimas
Klientas Paysera
Projekto vertė 1.5 mln. EUR
Orion rolė Siūlymo organizatorius
Obligacijų kupono dydis ir trukmė 15%, 5 metai
Metai 2022
„Paysera“ generalinis direktorius Gintautas Mežetis

„Investuotojų susidomėjimas parodė, kad investuotojai palankiai įvertino „Paysera“ pasirinktą lėto, tačiau pelningo ir tvaraus augimo kelią. Investuotojų paraiškų buvo netgi daugiau nei emisijos dydis – sako G. Mežetis. – Papildomo finansavimo pritraukimas sustiprins kapitalą. Tad kurį laiką nereikės jo finansuoti iš įmonės pelno. Daugiau lėšų bus panaudota investicijoms ir plėtrai, pavyzdžiui, prijungiant prie mokėjimų infrastruktūros lapkritį Sakartvele licenciją gavusį „Paysera“ banką. Be to, greičiau judėsime link vieno iš tikslų – superprogramėlės, kaip vienos platformos telefone, kurioje mokėjimai yra tik sudėtinė kitų paslaugų dalis. Jau netrukus atsiras galimybė programėlėje investuoti į nekilnojamąjį turtą“. – teigia „Paysera“ generalinis direktorius Gintautas Mežetis.

Mykantas Urba | Orion įmonių finansų skyriaus vadovas

„Džiaugiamės, kad subordinuotas obligacijas, kaip kapitalo stiprinimo priemonę, pasirenka vis daugiau regiono finansinio sektoriaus bendrovių. Šis instrumentas bendrovėms leidžia pagerinti kapitalo pakankamumo rodiklius, nekeičiant akcinio kapitalo bei akcininkų struktūros. Investuotojams, savo ruožtu, sudaroma galimybė uždirbti fiksuotą grąžą, atitinkančią prisiimamas investicines rizikas.“ – teigia „Orion“ įmonių finansų skyriaus vadovas Mykantas Urba.

Susiję straipsniai:

„Payserai“ obligacijomis pasiskolinti 5 metams kainavo 15%
„Paysera“ nuosavą kapitalą padidino iki 18 mln. Eur

 


„Orion Securities“ – „Pandea Global M&A“ patarėjų tinklo narys

Ši tarptautinio patarėjų tinklo narystė suteikia „Orion“ komandai išskirtinę prieigą prie užsienio pirkėjų ir investuotojų, o mūsų klientams, įsikūrusiems Lietuvoje, prieigą prie didesnio skaičiaus įsigijimo objektų, kurie atvertų naujas geografijas. Taip pat mūsų bendradarbiavimas suteikia klientams galimybę konsultuotis su „Pandea“ konsultantais, kurie galėtų padėti ir patarti mūsų klientams verslų plėtros užsienyje klausimais.

Konsultuojame:

Obligacijų išleidimo, verslo pirkimo, pardavimo, susijungimo klausimais.

Susisiekite:

Mykantas Urba | Orion įmonių finansų skyriaus vadovas
cf@orion.lt