Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.
Inbalance grid | Investicijų pritraukimas

Orion rolė šiame projekte

„Orion securities“ padėjo išmanius elektromobilių įkrovimo sprendimus kuriančiai ir įkrovimo tinklą valdančiai lietuviškai įmonei „Inbalance grid“ pritraukti reikiamą kapitalą. „Orion“ tapo ne tik partneriu, padėjusiu pritraukti investicijos dalį, bet viena grupės įmonių ir pati investavo į elektromobilumo technologijos vystymą.

Šiuo etapu įmonė pritraukė 1,3 mln. eurų sumą, iš kurios „Orion Securities“ pritraukė 0.58 mln. EUR. Į įmonę investavo Lietuvos Verslo Angelų fondas, ispanų elektromobilumo fondas EIT, grupė „Civinity“

Projekto tipas Kapitalo pritraukimas
Orion rolė Kaitalo pritraukimas ir investuotojas
Klientas UAB „Inbalance grid“
Projekto vertė 1.3 mln. EUR
Projekto metai 2023

„Orion securities“ finansų skyriaus vadovas Mykantas Urba sako, kad „Inbalance grid“ investuotojus sudomino ne tik inovaciniais sprendimais, bet ir greitai augančiais rezultatais.

Mykantas Urba | Orion įmonių finansų skyriaus vadovas

„Atsižvelgus į tai, kad per porą metų įmonė sugebėjo išplėsti tinklą į daugiau nei 300 įkrovimo taškų rodo, jog komanda yra ambicinga, o siūlomas įmonės sprendimas – efektyvus. Be to, reikia įsivertinti, kad investicijos į elektromobilių įkrovimo infrastruktūrą yra ne tik finansiškai pagrįstos, bet ir ekologiškai atsakingas sprendimas“, – teigia M. Urba.

Plačiau:

„Inbalance grid“ technologijos vystymui pritraukė 1,3 mln. Eur

 


„Orion Securities“ – „Pandea Global M&A“ patarėjų tinklo narys

Ši tarptautinio patarėjų tinklo narystė suteikia „Orion“ komandai išskirtinę prieigą prie užsienio pirkėjų ir investuotojų, o mūsų klientams, įsikūrusiems Lietuvoje, prieigą prie didesnio skaičiaus įsigijimo objektų, kurie atvertų naujas geografijas. Taip pat mūsų bendradarbiavimas suteikia klientams galimybę konsultuotis su „Pandea“ konsultantais, kurie galėtų padėti ir patarti mūsų klientams verslų plėtros užsienyje klausimais.

Konsultuojame:

Obligacijų išleidimo, verslo pirkimo, pardavimo, susijungimo klausimais.

Susisiekite:

Mykantas Urba | Orion įmonių finansų skyriaus vadovas
cf@orion.lt