Contact us
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.

Išskirtiniams poreikiams – išskirtiniai sprendimai


Daugiau nei 27 metai patirties diktuoja, jog visus investuotojus sieja bendras tikslas – pasirūpinti savo šeima, verslu ar bendruomene. Tuo tarpu mūsų pareiga – užtikrinti, jog turtas yra apsaugotas, mobilus ir paruoštas perleidimui.

Dinamiškos finansų rinkos bei vis besikeičiančios reguliacinės aplinkos fone „Orion Wealth“ užtikrina kompleksiškų poreikių išpildymą bei užsibrėžtų tikslų pasiekimą. Tegul Jūsų turtas tarnauja Jums ne tik šiandien, bet ir ateityje.

Sprendimai, kuriantys pokytį

„Orion Wealth“ tikslas – prisidėti ne tik prie klientų gerovės kūrimo, bet ir prie teigiamų visuomenės pokyčių. Džiaugiamės, galėdami aktyviai dalyvauti šiose veiklose bei iniciatyvose:

Ilgalaikė partnerystė pagal Jūsų norus

„Orion Wealth“ – tai nepriklausomas daugiašeimis biuras, teikiantis integruotas turto valdymo, optimizavimo bei planavimo paslaugas asmenims, šeimoms bei juridiniams asmenims.
„Po 30 nepriklausomybės metų finansų bei verslo rinkoje jaučiame didelę kaitą – keičiasi ne tik investuotojų norai, poreikiai bei sentimentai, keičiasi ir kartos, kurios šį turtą disponuoja. Didėjant žmonių finansiniam išprusimui ir technologinei pažangai, mes suprantame, kad nebeužtenka būti tiesiog finansų patarėju – savo investuotojams norime patapti lygiaverčiu partneriu. „Orion Wealth“ komanda yra pasiryžusi ne tik lydėti investuotoją kiekviename žingsnyje nuo idėjos atsiradimo iki jos įgyvendinimo, bet ir kartu investuoti bei prisiimti riziką. Mes tikime tuo, ką darome, todėl norime užtikrinti ir šimta procentinį investuotojų pasitikėjimą. Mindaugas Strėlis „Orion Wealth“ vadovas

Turite klausimų?

– Padedame išsaugoti, diversifikuoti bei išauginti Jūsų turimą turtą; – Paruošiame asmenines investavimo strategijas, organizuojame ir prižiūrime projektų įgyvendinimą; – Konsultuojame verslo valdymo klausimais; – Parengiame turto išsaugojimo strategiją ateities kartoms; – Valdome pinigų srautus bei finansavimo poreikius; – Prižiūrime filantropinę ir labdaringą veiklą.

Susisiekite:

Mindaugas Strėlis | Orion Wealth vadovas wealth@orion.lt

Susiję straipsniai