Susisiekite
+370 5 249 82 72
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.

Gaukite būtiną finansavimą tolimesnei įmonės veiklai


Finansavimas Jūsų verslui

Investuotojo ir filantropo Mariaus Jakulio Jason sukurtas „MJJ fondas“ drauge su investicinės bankininkystės „Orion Securities“ komanda startuoja su alternatyvaus finansavimo fondu, kuris skolins pandemijos paveiktam Lietuvos verslui.

„MJJ fondo“ įkūrėjas Marius Jakulis Jason, žinomas kaip teisininkas, viešbučių sąvininkas, investuotojas ir filantropas, sako, jog fondo kapitalo dalis, prieš COVID-19 pandemiją įdarbinta užsienyje, dabar perkeliama investuoti Lietuvoje padedant sunkumus patiriančiam ir skubaus finansavimo nesulaukiančiam verslui.

Kodėl svarbu skolinti verslui

„Lietuvoje įsibėgėjančios paramos priemonės yra keliasdešimt kartų lėtesnės nei kitose šalyse. Dar prieš krizę bankai Lietuvoje buvo prisukę „paskolų verslui kranelius“. Šiai dienai daugėjant mokėjimų atidėjimų bankuose, jie bus priversti dar labiau varžyti kreditų išdavimą. Reaguodami į pandemijos iškeltus likvidumo iššūkius, nusprendėme padėti Lietuvos smulkiam ir vidutiniam verslui. Laikas ir pinigai šiandien yra du svarbiausi faktoriai, apsprendžiantys, kas išliks ir po krizės toliau vystis savo verslą,“ – sako Alius Jakubėlis, „Orion Securities“ direktorius.

„Su „Orion“ komanda apjungiame jėgas, siekiant greitai ir skaidriai teikti finansavimą verslų tęstinumui ir darbuotojų išlaikymui taip prisidedant ir prie mūsų ekonomikos stiprinimo. Nors suma su kuria startuojame, palyginus su valstybės fondais – nedidelė, tačiau turime laisvę veikti greitai. Kaip verslininkas, šiuo kritiniu laikotarpiu žinau, kaip svarbu laiku reaguoti ir vieni kitiems padėti. Pandemijai dar nepasibaigus, turime jau dabar galvoti, kaip išlaikyti Lietuvos ekonominį konkurencingumą. Kviečiu savo kapitalu prisidėti ir kitus investuotojus.“


Marius Jakulis Jason
Verslininkas, investuotojas, filantropas

Marius Jakulis Jason

Kaip aplikuoti?

 

Verslai galės pasiskolinti nuo 100 iki 500 tūkstančių eurų. Kiekvienas poreikis bus vertinamas individualiai, todėl net jeigu suma viršytų šiuos rėžius, neatmetama galimybė, kad reikiama suma galėtų būti pritraukta sutelkiant išorinių investuotojų lėšas.

Kreipkitės dėl finansavimo: finansavimas@orion.lt

Kurkime Lietuvos ateitį kartu! Mariaus Jakulio Jason fondas sukurtas teikti finansinę paramą gabiems verslo kūrėjams, akademikams ir studentams, kurie gali ir nori prisidėti prie Lietuvos ekonomikos augimo.

Turite klausimų?

Konsultuojame – alternatyvaus finansavimo pritraukimas Jūsų verslui

Susisiekite:

Mykantas Urba | Įmonių finansų skyriaus vadovas
cf@orion.lt